Çözüldü Netflix yüklü bakiye gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
Günaydın. Aldığım bir aylık 1080p FHD paket haftaya bitiyor. Bakiyemi hediye kod olarak almıştım ve tarifemi seçince 30-35 TL bakiyem kalmıştı. Netflix'in bitmesine 1 hafta kala bakiyem sitede gözükmez oldu ve Netflix yeni bir tarife seçmeme hazır olmamı söylüyor. İyi de Netflix sen benim 30-35 TL mi hiç yere mi yedin yani? Kalan bakiyem ile standart tarifeye geçip 1 ay daha kalmak istiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Günaydın. Aldığım bir aylık 1080p FHD paket haftaya bitiyor. Bakiyemi hediye kod olarak almıştım ve tarifemi seçince 30-35 TL bakiyem kalmıştı. Netflix'in bitmesine 1 hafta kala bakiyem sitede gözükmez oldu ve Netflix yeni bir tarife seçmeme hazır olmamı söylüyor. İyi de Netflix sen benim 30-35 TL mi hiç yere mi yedin yani? Kalan bakiyem ile standart tarifeye geçip 1 ay daha kalmak istiyordum.

Buraya yazan kadar adamlara destek mesajı açsaydın ya hocam :D Anında cevap veriyorlar. Baktın çözmüyolar şikayetvara şikayet aç. Biz ne yapalım şimdi?

Buraya yazan kadar adamlara destek mesajı açsaydın ya hocam :D Anında cevap veriyorlar. Baktın çözmüyolar şikayetvara şikayet aç. Biz ne yapalım şimdi?

Çözüm
Buraya yazan kadar adamlara destek mesajı açsaydın ya hocam :D anında cevap veriyorlar. Baktın çözmüyolar şikayetvara şikayet aç. Biz ne yapalım şimdi?

Siz ne yapalım derseniz anlamı kalmıyor işte. Bilen adam vardır belki, başına gelen. Tabii ki soracağım forumun amacı bu değil mi? Neyse ticket atayım :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı