Netflix Netflix'e Üye Olunur mu?

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yabancı dizi izlemeyi çok seviyorum ve korsan izlemeyi sevmiyorum. O yüzden üye olmak istiyorum. Ama Türkçe alt yazılı hepsinde var mı? Türkçe içerik var mı? Son olarak ininal kartla üye olunabilir mi?

Bildiğim kadarıyla Altyazı tüm içeriklerde var. Bazılarında ekstradan dublaj da var. Türkçe içerikler de var. Leyla ile Mecnun'u uzun bir süre Netflix'ten izledim. Bütçenize uygun olan paketi alabilirsiniz.

Evet, ininal kart ile üye olabilirsin. Ben yatırmayı unuttuğum için kesilmişti üyeliğim ancak yatırır yatırmaz otomatik çekip hesabımı devam ettirmişti.

Ilk ciktigindan beri üyeyim bence parasini son kurusuna kadar hak eden bir sirkettir. Gerek 4K kalitesinde nefes kesen kalitesi olsun, gerek icerik, gerek kendi dizi ve filmleri. Netflix candir.

Türkce icerik konusunu bilemeyecegim ben Türkce icerik bakmiyorum.

Üye olabilirsiniz. Prestijli bir servis. Amazon Prime da iyidir. Geçtiğimiz günlerde Facebook, Facebook TV projesi ile Netflix'e rakip olacaklarını açıkladı. Henüz çekirdek proje bu. Bunu da alt bilgi olarak verelim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı