Netflix'in en iyi dizilerini iptal etmesi

SosluMantı11

Picopat
Daha fazla  
Ben şunu fark ettim. Netflix sürekli en sevilen ve en iyi olan dizilerini bir bir iptal edip duruyor. Özellikle bunlar arasında beni en çok üzen anne with an E'nin iptali oldu. Yani bana o dizi kadar huzur veren bir dizi olmadı fakat olayın asıl komik olan kısmı ise şu hayranların sırf yeni sezon için açtığı kampanyaların hiçbirinin sonuç bulmaması. Ben de dahil tüm hayran 4 yıl geçmiş olmasına rağmen dizinin 4.sezonunun çekilmesi için çabalıyor ve şu anda imza kampanyasında neredeyse 2 milyon olacak. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Netflix neden en iyi dizilerini sürekli iptal ediyor veya bu dizilerin bir gün geri geleceğini düşünüyor musunuz?

Anne with an E dizisini ilk gördüğümde şöyle bir göz gezdirmek için açıp bakmak istemiştim. Daha ilk dakikasından kendimi bir romanın içinde buldum. Gerçekten huzur dolu ve izlemesi keyifli bir diziydi.

İstenilen izlenmeyi yakalayamıyorlar. Hedeflenen geliri yakalayamıyorlar.
Örneğin hedefleri 50m$ ulaşılan seviye 30m$ olunca mecburen fişini çekiyorlar.

Anne with an e dizisini ilk gördüğümde şöyle bir göz gezdirmek için açıp bakmak istemiştim. Daha ilk dakikasından kendimi bir romanın içinde buldum. Gerçekten huzur dolu ve izlemesi keyifli bir diziydi.

Evet beni de aynı şekilde içine çekmişti ve şu zamana kadar izledim en iyi dizi benim gözümde Netflix'in iptal etmiş olması beni hep çok üzüyor.

İstenilen izlenmeyi yakalayamıyorlar. Hedeflenen geliri yakalayamıyorlar.
Örneğin hedefleri 50m$ ulaşılan seviye 30m$ olunca mecburen fişini çekiyorlar.

Ama benim anlamadığım olay şu bu istedikleri seviyeye ulaşamayan dizileri hep en iyi dizileri mi? sonuçta iptal ettikleri dizilere göz gezdirince çoğu puan olarak da 7.8-8.9 arası diziler.

Sense8 aynı şekil fişi çekilen bir diziydi. Çekim maliyeti çok fazla olduğu ve getirisi o kadar olmadığı için fişini çektiler. Çok istek üzerine final için bir film yaptılar. Maalesef biz ne kadar istersek isteyelim para kazandırtmadıkça devamı gelmeyecektir.

Ben şunu fark ettim. Netflix sürekli en sevilen ve en iyi olan dizilerini bir bir iptal edip duruyor. Özellikle bunlar arasında beni en çok üzen anne with an E'nin iptali oldu. Yani bana o dizi kadar huzur veren bir dizi olmadı fakat olayın asıl komik olan kısmı ise şu hayranların sırf yeni sezon için açtığı kampanyaların hiçbirinin sonuç bulmaması. Ben de dahil tüm hayran 4 yıl geçmiş olmasına rağmen dizinin 4.sezonunun çekilmesi için çabalıyor ve şu anda imza kampanyasında neredeyse 2 milyon olacak. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Netflix neden en iyi dizilerini sürekli iptal ediyor veya bu dizilerin bir gün geri geleceğini düşünüyor musunuz?
Güzel diziler iptal ediliyor,prim yapan çöp diziler baş üstünde tutuluyor Netflix de.Bakıyorumda HBO,SHOWTİME gibi platformlarda az içerik olmasına rağmen bana göre daha kaliteli yalan yok.

Sense8 aynı şekil fişi çekilen bir diziydi. Çekim maliyeti çok fazla olduğu ve getirisi o kadar olmadığı için fişini çektiler. Çok istek üzerine final için bir film yaptılar. Maalesef biz ne kadar istersek isteyelim para kazandırtmadıkça devamı gelmeyecektir.

Açıkçası dürüst olacağım anne with an e içinde eğer 4.sezon hiçbir zaman gelmeyecek olursa en azından bir final filmi yapmalarını isterdim ya en azından hikayeyi tam anlamıyla bitirmiş olurlardı.

Geri
Yukarı