Netflix'te indirdiğim film ve diziler açılmıyor

BCIFondle

Decapat
Netflix'te 2 tane dizi indirdim ama birisi indirdigiimden beri açılmıyor diğeriyse 3. bölümden sonra hata vermeye başladı. İkisinde de aynı hatayı veriyor ve o hata şu "Video oynatılıyorken bir sorun oluştu lütfen tekrar deneyin (2.119)" diyor. İnternetten bu hatayı araştırdım ve çözümü bölümleri silip tekrar yüklemek ancak şu anda internetim kısıtlı olduğu için bunu yapamıyorum. Başka bir çözüm yolu var mıdır?

Netflix'te 2 tane dizi indirdim ama birisi indirdiğimden beri açılmıyor diğeriyse 3. bölümden sonra hata vermeye başladı. İkisinde de aynı hatayı veriyor ve o hata şu "Video oynatılıyorken bir sorun oluştu lütfen tekrar deneyin (2.119)" diyor. İnternetten bu hatayı araştırdım ve çözümü bölümleri silip tekrar yüklemek ancak şu anda internetim kısıtlı olduğu için bunu yapamıyorum. Başka bir çözüm yolu var mıdır?

Maalesef yok. Eksik veya hatalı indirdiği için alıyorsun o hatayı zaten.

Mevcut indirmeleri kurtarmanın bir yolu yok. Tekrar bunu yaşamamak için akıllı indirmeyi devre dışı bırakabilirsin. Ayrıca düşük RAM'li bir cihaz kullanıyorsan indirme sırasında uygulamayı arka plana alma. Arka plana alırsan indirme esnasında uygulama kapanabilir. Böyle bir durumda muhtemelen yine aynı sorunu yaşarsın.

Geri
Yukarı