Netgalaksi bağlantı sorunu

hsnk41

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2 gün önce TTNET'den Netgalaksi'ye geçiş yaptım. Bugün Türk Telekom'dan gelip hat bağlantısını yaptılar sonra Netgalaksi mesaj olarak kullanıcı adı ve şifreyi yolladı. O şifreyi 192.168.1. 1 arayüzünden başka bir internet sağlayıcısına bağlan deyip yazıyorum ama şifre bir türlü olmuyor, eski şifreye dönüyor. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem İSS kilitli olabilir. Modemi Türk Telekom'dan mı aldın?
Ttnet'den aldığım modem. TTNET dışındaki diğer internet Sağlayıcıları ile kullanmak için tıklayınız diyor oradan giriyorum kullanıcı adı ve şifreyi lakin şifre ttnet de kullandığım şifreye dönüyor yenisini kabul etmiyor yani ediyor altta hazır diyor ama sayfayı yeniliyorum eski şifre girili

Ttnet'den aldığım modem. TTNET dışındaki diğer internet Sağlayıcıları ile kullanmak için tıklayınız diyor oradan giriyorum kullanıcı adı ve şifreyi lakin şifre ttnet de kullandığım şifreye dönüyor yenisini kabul etmiyor yani ediyor altta hazır diyor ama sayfayı yeniliyorum eski şifre girili
Modeme üretici firmanın sitesinden güncel olan firmware'yi yüklemeyi dene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı