NetKargo "Bu gönderi iptal edilmiş durumdadır." yazıyor

İşin sıkıntılı yanı benimki muhtemelen daha dağıtımı da geçtim İstanbul'da direkt. Sisteme bilgi girilmemiş daha. İtopya'dan "Siparişim Nerede?" ile sorguladığımda "Bu gönderi numarası için kargo detayına ulaşılamamıştır, tekrar deneyiniz." yazısı çıkıyor. Adres çubuğundan takip numarasını kopyalayıp sorguladığımda da o konu başındaki ekranla karşılaşıyorum. Rezil bir durum.
Kargoların nerede olduğu belli değil. Bende de aynı durum mevcut fakat en azından takip numarasını girdiğim zaman ekran geliyor ama oradaki bilgilerin doğru olduğundan emin değilim. Üç gündür bir kargonun dağıtımda olması olması imkansız. En azından teslim edilemedi vs. diye bir uyarı çıkması gerekiyordu. Artık Pazartesiyi bekleyeceğiz gibi az önce müşteri temsilcisini aradım mesai saatleri dolmuş herhalde cevap veren olmadı.

Ben de 23.03.2022'de sipariş ettim 24.03.2022'de dağıtıma çıktı gözüküyor hala gelmedi. Kartal-izmit arası 70 km :). Aynı gün Ankara'dan sipariş ettiğim ürün geliyor da 70 km mesafede olan bir yere nasıl kargoyu getiremiyorlar çok ilginç. Üstelik 1994'ten beri lojistik işleriyle uğraşıyorlarmış bu kadar yönetimsizlik olmaz.

Hocam bende izmitteyim gebzeden dağıtıma çıktı 1 gün sürdü dağıtım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı