NetKargo kargoyu getirmiyor

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Arkadaşımın doğum günü için aldığım mouse NetKargo tarafından getirilecekti ancak adamlar Ankara'dan Kırıkkale'ye kargoyu getirmedi 2 gündür. Aradığımda maks 3 iş günü diyorlar ancak üstüne uygunsuz hava koşulları nedeniyle uzayabilir diyorlar. Yahu Kırıkkale ve Ankara'yı bağlayan D200 otoyolunda kar sorunu olduğunu hiç düşünmüyorum. Yarın arkadaşımın doğum günü, umarım sabah getirirlerde bende adam akıllı bir şekilde hediyesini verebilirim. Siz de böyle sorunlar yaşadınız mı?

Arkadaşımın doğum günü için aldığım mouse NetKargo tarafından getirilecekti ancak adamlar Ankara'dan Kırıkkale'ye kargoyu getirmedi 2 gündür. Aradığımda maks 3 iş günü diyorlar ancak üstüne uygunsuz hava koşulları nedeniyle uzayabilir diyorlar. Yahu Kırıkkale ve Ankara'yı bağlayan D200 otoyolunda kar sorunu olduğunu hiç düşünmüyorum. Yarın arkadaşımın doğum günü, umarım sabah getirirlerde bende adam akıllı bir şekilde hediyesini verebilirim. Siz de böyle sorunlar yaşadınız mı?
Adını ilk defa duyuyorum şuan adı bilinenler bile kötü bunu düşünemiyorum geçmiş olsun.

Aynı şekilde ben de çarşamba akşam İtopya’dan laptop aldım. İtopya sabahtan kargoya verdi ben uyanınca gördüm. Dedim tamam zaten 2 güne gelir yani cumartesi. Ama o kadar kötü ki 2 günde gelebilecek kargo hala gelmedi. Ben yarın gelir diye düşünüyorum ama yarın bile gelmeyebilir. Rezalet bir firma İtopya nasıl anlaştı bu firmayla anlamıyorum. Bari alırken hızlı kargo diye daha pahalı kargo seçeneği koysa bu saçma kargoyla uğraşmasak. Bir an önce İtopya bu kargoyu değiştirmezse çok müşteri kaybeder.

Geçen benim de itopyadan aldığım ürün netkargo ile geldi, kargoya verildikten sonra 1 gün İstanbulda, Ankaraya ulaştıktan sonra da 1 gün Ankarada bekledi. Toplamda baya geçikme oldu, dağıtıma çıktığı gün de akşam 7 gibi geldi. o zamanlar havalar normaldi. UPS den daha yavaş geliyor suana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı