Netlify'a Django sitesi nasıl bağlanır?

ANON1M

Hectopat
Merhaba Netlify'nin ücretsiz şeylerinden yararlandım. Nameserverları vs. ayarladım sitenin hostingini vs. taşıdım siteye. Netlify GitHub'dan istiyor dosyaları, dosyaları Github'a da yükledim lakin ''page not found'' diyor siteyi açtığımda. Django da özel bir ayar mı yapmam gerekiyor bilmiyorum. Netlify nasıl kullanılır onun hakkında da pek bir fikrim yok. Django sitemi nasıl bağlayabilirim? Problem github dosyalarında da olabilir. Github'ı da doğru düzgün kullanamıyorum.

Hocam zaten Netlify tarafında çok bir şey yapılmıyor. Hesabı bağlayıp repoyu seçiyorsun ardından deploy. Asıl işlem GitHub tarafında. Projeyi doğru olarak GitHub'a alıp almadığın önemli. Reponun gizli olmaması önemli gibi gibi. Ama repoya bakmadan çok bir şey söylenemez.

Hocam zaten Netlify tarafında çok bir şey yapılmıyor. Hesabı bağlayıp repoyu seçiyorsun ardından deploy. Asıl işlem GitHub tarafında. Projeyi doğru olarak GitHub'a alıp almadığın önemli. Reponun gizli olmaması önemli gibi gibi. Ama repoya bakmadan çok bir şey söylenemez.
Hocam şimdi manual deploy yapıyorum bakalım. Olmadı farklı siteleri deneyeceğim. Sağ olun.

Hocam yardımcı olabilir misiniz? Discordunuz vs. var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı