Netlimiter 4 oyunlarda ban yedirir mi?

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Merhaba ben oyun oynarken aşırı aşırı derecede bir ping sorunu yaşıyorum ve YouTube'da gezerken önüme netlimiter 4 programı çıktı bu program pingi sabitliyormuş ve ping çıkmamasını sağlıyormuş bu programı kullanmak sağlıklı mı? Oyunlarda ban yedirtir mi? Valorant, LoL, CS:GO, Craft Rise gibi oyunlarda denememde herhangi bir sorun olur mu?

Merhaba ben oyun oynarken aşırı aşırı derecede bir ping sorunu yaşıyorum ve YouTube'da gezerken önüme netlimiter 4 programı çıktı bu program pingi sabitliyormuş ve ping çıkmamasını sağlıyormuş bu programı kullanmak sağlıklı mı? Oyunlarda ban yedirtir mi? Valorant, LoL, CS:GO, Craft Rise gibi oyunlarda denememde herhangi bir sorun olur mu?
Daha da ping çıkartır. Adından belli. İnternet Limiter.

Yedirtme oranı var. Bazı oyunlarda hile olarak geçebiliyor örnek olaraksa craft Rise.

Bende özellikle oyunlarda ban yemekten korkuyordum o zaman kullanmıyorum.

Daha da ping çıkartır. Adından belli. İnternet limiter.

Eğer her şeye adından bakıyorsan bakış açını değiştirmelisin çok saçma bir yorum olmuş aslında cevap yazmazdım ama neyse.

Bende özellikle oyunlarda ban yemekten korkuyordum o zaman kullanmıyorum.

Eğer her şeye adından bakıyorsan bakış açını değiştirmelisin çok saçma bir yorum olmuş aslında cevap yazmazdım ama neyse.
Dowland değerlerinizi kısan bir program araştırın bana güvenmiyorsanız. Hangi clickbait videodan gördünüz bilmiyorum ama öyle bir şey yok.

Geri
Yukarı