Netmaster CBW-383Z4 yerine modem önerisi

DirtyDudeSP

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar emektar modemim artık Wi-Fi'si çöp gibi bir şey oldu. Salondan düzgün çekmez oldu. Netmaster CBW-383Z4 modemin özelliklerine uygun düzgün ve eve Wi-Fi'yi eşit şekilde dağıtacak modem arıyorum, önerileriniz nelerdir?

Kablonet uyumlu çok az seçenek var, interneti telefon hattından almadığı için. Modem yerine menzil genişletici router almayı düşünebilirsin.

Bütçem 500 TL.

DOCSIS modemler oldukça masraflı. Bunun yerine router almanız daha mantıklı olabilir.

Modem alacaksanız Motorola modemlere bakabilirsiniz. Router olarak TP-Link modelleri alınabilir.

Bütçeniz ne kadar?

Maksimum 500 TL aşmasın yeter.

Kablonet uyumlu çok az seçenek var, interneti telefon hattından almadığı için. Modem yerine menzil genişletici router almayı düşünebilirsin.

Xiaomi'nin Wi-Fi Pro ürününü kullanıyorum ama Wi-Fi stabil olmadığı için router da güzel vermiyor.

Bütçem 500 TL.

Maksimum 500 TL aşmasın yeter.

Xiaomi'nin Wi-Fi Pro ürününü kullanıyorum ama Wi-Fi stabil olmadığı için router da güzel vermiyor.

Tamamen routerla alakalı bir sorun. Bende Netmaster modemi kullanıyorum. Menzil genişletici olarak Tenda'nın bir modelini aldım. Ana modemin Wi-Fi özelliğini kapattım sadece Ethernet kablosuyla masaüstü bilgisayarıma bağlı. Wi-Fi dağıtımı menzil genişletici üzerinden yayın yapıyor. 500 TL yeterli bir bütçe. Keenetic markası çok tutuluyor son zamanlarda. Alınıp denenebilir. İki adet Access Point ile bütün eve rahatça internet verebilirsin tabii ev boyutların çok büyük değilse.

Yeni konular

Geri
Yukarı