Netsiparis.com (Çiçeksepeti adıyla Aslan Bilgisayar) güvenilir mi?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Gigabyte RTX2070 Super, CPU: Ryzen 5 3600, PSU: FSP Hydro K700W 80+ Bronze, Anakart: MSI B550M Pro VDH Wi-Fi, RAM: 16GB (2x8) DDR4 3600MHZ CL17 HyperX Fury, Kasa: MSI MAG Forge 100R
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Güçlü bir sistem diziyorum, pahalı bir ürün sipariş edeceğim. Çiçeksepeti üzerinden veya özellikle direkt olarak bu mağazadan hiç alışveriş yapmadım. Varsa tecrübelerinizi aktarır mısınız? Teşekkürler.

Çiçeksepeti üzerinden alırsanız daha güvenli olur gibime geliyor. Sırf bir kaç TL daha ucuz diye risk almaya gerek yok.

Çiçeksepeti üzerinden alırsanız daha güvenli olur gibime geliyor. Sırf bir kaç TL daha ucuz diye risk almaya gerek yok.
Çiçeksepeti üzerinden alacağım. Hoş bir fiyatta. Fakat Çiçeksepeti'nden alsam da sonuçta bu mağaza gönderecek. Bir sorun yaşamam durumunda Çiçeksepeti ilgilenir mi? Hepsiburada'dan hep memnun olmuşumdur bu konuda mesela

Çiçeksepeti üzerinden alacağım. Hoş bir fiyatta. Fakat Çiçeksepeti'nden alsam da sonuçta bu mağaza gönderecek. Bir sorun yaşamam durumunda Çiçeksepeti ilgilenir mi? Hepsiburada'dan hep memnun olmuşumdur bu konuda mesela
Sorun yaşayacağınızı zannetmem. Varsa mağaza yorumlarını okuyun genel anlamda iyi ise sorun yaşama ihtimaliniz çok düşük.

Eğer sorun olursa Çiçeksepeti ilgilenecektir. Zaten o yüzden size Çiçeksepeti'ni öneriyorum.

Teşekkürler yorumlarınız için.

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama alacak arkadaşlara bu yazdıklarım bir uyarı olsun. 14 günlük koşulsuz değişim hakkınızı kullandırtmıyor ve işi yokuşa sürüyor. Aldığım UPS'i iade etmek istedim kaba ve ters bir biçimde cevap verdiler. Kargo bedeli de bana aitmiş. Yine bu şekilde mağdur edilen başkalarının şikayet linklerini buraya bırakıyorum:
Netsiparis.com İade Almıyor, Cayma Hakkınızı Kullandırtmıyor
Netsiparis.com 14 Günlük İade Süresi Dolmayan Ürünümün İadesini Satıcı Kabul Etmiyor.
Netsiparis.com Arızalı Ürün Gönderiyor Bahaneyle İade Almıyor!
Netsiparis.com'un Kargo Ücretinin Bize Ait Olması
Netsiparis.com Ürün İadesi Sorunu
Netsiparis.com Ayıplı Ürün Gönderip İade Almıyor!

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama alacak arkadaşlara bu yazdıklarım bir uyarı olsun. 14 günlük koşulsuz değişim hakkınızı kullandırtmıyor ve işi yokuşa sürüyor. Aldığım UPS'i iade etmek istedim kaba ve ters bir biçimde cevap verdiler. Kargo bedeli de bana aitmiş. Yine bu şekilde mağdur edilen başkalarının şikayet linklerini buraya bırakıyorum:
Netsiparis.com İade Almıyor, Cayma Hakkınızı Kullandırtmıyor
Netsiparis.com 14 Günlük İade Süresi Dolmayan Ürünümün İadesini Satıcı Kabul Etmiyor.
Netsiparis.com Arızalı Ürün Gönderiyor Bahaneyle İade Almıyor!
Netsiparis.com'un Kargo Ücretinin Bize Ait Olması
Netsiparis.com Ürün İadesi Sorunu
Netsiparis.com Ayıplı Ürün Gönderip İade Almıyor!
Güvenilmezmiş zaten. 450TL fark ödeyip farklı satıcıdan aldım, iyi ki de öyle yapmışım. Ürün ellerinde bile yokmuş ama satışta göstermişler. Aman aman.

Yeni konular

Geri
Yukarı