Netspeed 100 Mbps alınır mı?

Fiber altyapıda sorun yaşamazsın zaten çoğu firmada fiberde 100 üstü veriyor hatta DSL altyapıda o firmanın kapasitesi yetmiyorsa hız dalgalanması yaşama ihtimali var ben istanbuldayım Netspeed kullandım çok sorun yaşadım mesela hız dalgalanmaları Online oyunlarda sunucuya girmiyordu Twitch ve Kick videolar açılmıyordu TurkNet'te böyle bir sorun olmadı hiç sadece gece 1 2 kez internet gitti yarım saat oda bakım olduğu için gece.

Fiber altyapıda sorun yaşamazsın zaten çoğu firmada fiberde 100 üstü veriyor hatta DSL altyapıda o firmanın kapasitesi yetmiyorsa hız dalgalanması yaşama ihtimali var ben istanbuldayım Netspeed kullandım çok sorun yaşadım mesela hız dalgalanmaları Online oyunlarda sunucuya girmiyordu Twitch ve Kick videolar açılmıyordu TurkNet'te böyle bir sorun olmadı hiç sadece gece 1 2 kez internet gitti yarım saat oda bakım olduğu için gece.
Adrese göre çok değişiyor, fiberdeyim ben. Hiç yaşamadım saydıklarınızı. Ama ben de Türknet tavsiye ederim yine de.

Dediğim gibi fiberde böyle sorunlar olmaz nadir olur.

Türk Telekom altyapısından hizmet aldığın için Türk Telekom bakıyor hocam.

Aynı paketi kullanıyorum, referans kodu ile 340TL'ye kullanmış oluyorum. Müşteri hizmetlerine 1 dakikadan kısa bir süre ile ulaşabiliyorum. Sağda solda reklamlarda çıkan ucuz firmalara yönelmenizi tavsiye etmem. Her ay faturanın yükseldiği şikayetini belirten kişi sayısı çok fazla.

Geri
Yukarı