Netspeed 35 Mbit paket için modem önerisi

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda bağlatacağım interneti fakat modemim yok uygun yollu ucuz işimi görecek bir modem arıyorum. Evde 3-4 kişiyiz ve interneti aktif kullanan bir ben varım 35 Mbit hayli hayli yetecektir. Altyapım zaten 57 destekliyor.
Ben bu modemi buldum ama başka fiyat performans modem var ise atabilirsiniz bütçem çok yok şu anlık maksimum 600-700.

Keenetic Omni DSL;

Keenetic markasını hiç duymadım. Bu sitede ASUS modem çok uygun site güvenilir mi bilmiyorum. Asus Dsl-N16 300 Mbps Vdsl2 Modem

Keenetic Omni Dsl;

Bütçeme baktığımda 700₺ çok zorlayacak duruyor taksit yapmam içinde 13 ünü beklemem lazım o güne kadar da bekleyemem

Keenetic markasını hiç duymadım. Bu sitede ASUS modem çok uygun site güvenilir mi bilmiyorum. Asus Dsl-N16 300 Mbps Vdsl2 Modem

Bütçeme baktığımda 700₺ çok zorlayacak duruyor taksit yapmam içinde 13 ünü beklemem lazım o güne kadar da bekleyemem
Duymamış olabilirsiniz ama kaliteli bir markadır, araştırabilirsiniz. Ben Keenetic olanı alırdım attığınızı almazdım isterseniz ikisini sorun ayrı bir konu açın.

Geri
Yukarı