Netspeed 50 Mbps paketi

Deli Azo

Kilopat
Daha fazla  
Bugün Netspeed'e evraklarımı gönderdim. 50 Mbps destekleyeceğini söylediler. 76 TL 12 ay sabit fiyatlı olan paketinden seçtim, sizce iyi bir seçim mi yaptım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Port sordunuz mu ? Aynı şekilde bana da bilgi verildi fakat daha sonra 16 Mbps verebileceklerine dair geri dönüş yaptılar. Umarım aynı durumla karşı karşıya kalmazsınız.

Ankara çevresinde oturuyorsanız ve online oyun oynuyorsanız Netspeed'e hiç bulaşmadan vazgeçin. Ben bir süre kullandım, tracert yaptığınızda görebilirsiniz Ulus'taki Hop'ta sıkıntı var ve inanılmaz bir paket kaybı var tam bu noktada başlayan. Ve kesinlikle çözemiyorlar. Forumlara bakarsanız bu sorunun Ankara civarında oturup Netspeed kullanan herkeste olduğunu görebilirsiniz. Ama yok ben standart bir kullanıcıyım, online oyun falan oynamam, paket kaybı beni pek de ilgilendirmiyor derseniz kullanabilirsiniz.

Bunun dışında diğer ISS'lerle de sıkıntılar yaşamadım diyemem tabi. Netspeed iptal ettirmeden hemen önce Millenicom bağlattım, ilk 1 hafta mükemmeldi. Ne paket kaybı, ne bir ping problemi, ne indirme hızında dalgalanma. Fakat son 2-3 haftadır her akşam hiç sapma olmadan akşam saatlerinde (20:00-23:30 arası) normalde Speedtest'te 8-10 aldığım serverda 100-200 pinglere çıkıyor, indirme hızından bir değişme yok ama sadece ping alıp başını gidiyor. Müşteri hizmetleri, teknikerler falan kesinlikle çözemediler. Dolayısıyla akşam saatlerinde Millenicom da kullanılamaz durumda. Bunu da kapattırıp Türknet denemek kaldı sadece. Turk Telekom, Superonline falan taahhüt de vermem. Türkiyede ne altyapı ne internet sağlayıcıları elle tutulur değil. Her birinde var bir sıkıntı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    50,7 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı