NetSpeed 35 Mbps 200GB paketi alınır mı?

Her akşam genellikle film izliyorum ve sınav haftaları ders çalışıyorum, sık sık video izlerim, ara sıra sosyal medyada takılırım. 200 GB yeterli mi?
Sanırım Speedmax Avantaj Smart paketinden bahsediyorsunuz.

Yeter diye düşünüyorum ama yetmeyebilir. Yıl olmuş 2019, tavsiyem kotasız internet. 76 TL'lik olanı kotasız.
Kota kalkmadı mı?
Kalkan şey Adil Kullanım Noktası, kota hâlâ duruyor.

Ben denedim 00:00-06:00 arasında kotamdan düşmüyor. Ancak bu bilgi, tarife bilgilerinde yazmamakta. Turkcell'i aradım onlar da "güle güle kullanın" dediler. Ben de takılıyorum. Aylı olarak 10TL daha verirsem limitsiz 50Mbit alabileceğimi söylemişlerdi. Şimdilik aylık 250GB evimde yetiyor. Oyun vs indirmem gerektiğinde 00:00 sonrasında yapıyorum.
Benim kotalı kullandığım zaman 200gb idi. Para gibi yenilendikten 1 hafta sonra uçup gidiyordu :D
Sanırım Speedmax Avantaj Smart paketinden bahsediyorsunuz.

Yeter diye düşünüyorum ama yetmeyebilir. Yıl olmuş 2019, tavsiyem kotasız internet. 76 TL'lik olanı kotasız.

Kalkan şey Adil Kullanım Noktası, kota hâlâ duruyor.
Biliyorum. Zamanında çok çektim.

Paket gayet mantıklı. Detaylara bakmadan yorum yapmak mantıksız olur. Netspeed'in 35 Mbps sınırsız paketi var. Bu paketi aldığınızda da kota aşımı yaparsanız ödeyeceğiniz ücret maksimum o sınırsız paket fiyatına geliyor. Minimum 63 maksimum 76 TL ödersiniz yani. Gayet mantıklı pakettir.

Hocam, ben de Süper Online var. 8Mbps kotasiz, sınırsız ve çok kötü internet hızı alıyorum internetim 0.35 gibi hıza düşme oluyor indirmeyi hiç söylemiyorum bile fiyat olarak 89 TL ödüyorum. Bildiğin soygun, fiber de yok. Alt yapım TTNET veya Türk Telekom.

Hocam, ben de Süper Online var. 8Mbps kotasiz, sınırsız ve çok kötü internet hızı alıyorum internetim 0.35 gibi hıza düşme oluyor indirmeyi hiç söylemiyorum bile fiyat olarak 89 TL ödüyorum. Bildiğin soygun fiber de yok. Alt yapım TTNET veya Türk Telekom.
Taahhütünüz bitince netspeed turknet gibi firmalara geçebilirsiniz yanlış bilmiyorsam cayma bedelinin 500 lirasını bu tür firmalar ödüyor.

Taahhütünüz bitince netspeed turknet gibi firmalara geçebilirsiniz yanlış bilmiyorsam cayma bedelinin 500 lirasını bu tür firmalar ödüyor.
Haklısınız, geçicem zaten ne oyun oynayabiliyorum ne de bir şey izliyebiliyorum CS:GO ping 100 üstü, film veya dizi izleyeceğim diyelim en fazla 720P o da çok nadir. Genellikle 360/480.

Haklısınız, geçicem zaten ne oyun oynayabiliyorum ne de bir şey izliyebiliyorum CS:GO ping 100 üstü, film veya dizi izleyeceğim diyelim en fazla 720P o da çok nadir. Genellikle 360/480.
Bende o bile yok bulunduğum bölgede altyapı yok uzun uğraşlar sonucu 1 2 ay içerisinde çekilecek, projesi çiziliyor şuan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı