Netspeed abonelik aktif olmamasına rağmen aktif gözüküyor

Yer
Bursa
Merhaba, ben Netspeed'e geçiş yaptım. Normalde 7 Ocak'ta eski aboneliğim bitiyordu, bize yeni kullanıcı adi ve şifre göndereceklerdi, biz de giriş yapacaktık. Ama şimdi 6 Ocak olmasına rağmen Netspeed'e girdiğimde abonelik aktif gözüküyor ayarlardan kullanıcı adı şifre alabiliyorum. Ama uygulamadan çık gir yaptığımda aktivasyon sürecinde diyor, şifremi unuttum yapıp yeni şifre ile girdiğimde tekrar aktivasyon sürecinde gözüküyor. Ayarlardan aldığım kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıp interneti aktif etsem bir sorun çıkar mı?

Merhaba, ben Netspeed'e geçiş yaptım. Normalde 7 Ocak'ta eski aboneliğim bitiyordu, bize yeni kullanıcı adi ve şifre göndereceklerdi, biz de giriş yapacaktık. Ama şimdi 6 Ocak olmasına rağmen Netspeed'e girdiğimde abonelik aktif gözüküyor ayarlardan kullanıcı adı şifre alabiliyorum. Ama uygulamadan çık gir yaptığımda aktivasyon sürecinde diyor, şifremi unuttum yapıp yeni şifre ile girdiğimde tekrar aktivasyon sürecinde gözüküyor. Ayarlardan aldığım kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıp interneti aktif etsem bir sorun çıkar mı?

Aktif olmuştur hocam biraz geç güncelleniyor.

Sorun olmaz hocam, ayarlardaki bilgileri modem arayüzüne yazdığınızda internet gelmiyorsa sorun vardır demektir.

Anladım hocam. Peki neden olması gerekenden erken geçiş oldu biliyor musunuz?

Fikrim yok. Başka bir operatörden geçmişseniz eğer işlemler çok hızlı oluyor önceki ISS onay verdiği gibi bağlantı sağlanıyor churn geçiş olduğu için sinyal değiştirerek çok hızlı geçiş işlemi yapılabiliyor hocam.

Önceki ISS geçişinizi hızlı bir şekilde onaylamıştır. 48 saat içerisinde onay vermeleri gerekiyor ISS geçişine. Onay erken verildiği için hızlı olmuştur.
Tamamdır hocam son bir şey sorayım ayarlarda abone kullanıcı adı yazıyor sonu @netspeed ile bitiyor onu kullanmam gerek değil mi? Diğer isslerde kullanıcı adı böyle olmuyordu biraz değişik geldi.

Tamamdır hocam son bir şey sorayım ayarlarda abone kullanıcı adı yazıyor sonu @netspeed ile bitiyor onu kullanmam gerek değil mi? Diğer isslerde kullanıcı adı böyle olmuyordu biraz değişik geldi.
Evet, @netspeed ile bitiyor. Telekomdayken @ttnet vardı hala. Hocam geçerek iyi mi yaptınız bilmiyorum şuan kronik arıza var, müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor. Bu sorun 2-3 hafta öncesinde başladı.

Geri
Yukarı