Netspeed akşamları hızı düşürüyor

misterscofield

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, 1 haftadır kafayı yedim ya. Gündüzleri hiçbir şey altyapımın maksmium değerini alırken akşam 7-8'den sonra internet 10 Mbps'yi geçmiyor. Bu nedir ya? Müşteri hizmetlerini arayıp sorsan ama 7/24 aynı hızı verdiklerini iddia ediyorlar gündüzleri 3-4 cihaz bağlıyken bile her şeyi açıp izleyebilirken testte hız düşmezken akşamları tek cihaz bağlı test yaptığımda 10 Mbps'yi geçmiyor. Cidden Türkiye'de hiçbir markanın kaliteli bir iş yapmayışı her durumda tüketiciyi mağdur etmesi ve buna göz yuman devlet kurumları denetlemede onay verip geçen emeği kimin varsa hakkımı helal etmiyorum. Bu nedir ya?

Aynı sorun bende de var. 100 Mbps tarifem var ama oyun vs indirirken 65 Mbps'ye kadar düşüyor. GeForce NOW perforemansı berbat. Değiştirmek istedim 3 ay kullanmalısınız dediler.

Sormadan nereden biliyorsun hocam? Konu açıp şikayet ediyorsun ama arıza kaydı bile açmaya tenezzül etmiyorsun. Bu adamlar bağlantında sorun olduğunu vahiy yoluyla mı öğrenecek ?
Açayım hocam sorun yok. 2 kere internet değiştirdim ikiside aynıydı ve aynı cevapları vermişlerdi ondan diyorum. Turkneti deneyeceğim bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı