Netspeed başvuruyu iptal etmeme rağmen faturalandırmaya çalışıyor

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Netspeed başvurusu yapmıştım. Ondan sonraki gün ise birkaç kişi geldi ve 1-2 şey yapıp gittiler ne yaptılar hatırlamıyorum. Ondan 1-2 gün sonra ise iptal için Netspeed'i aramıştık iptal etmek için onlar da edeceğiz dediler. Ondan birkaç gün sonra ise tekrar aradılar ekip yollayacağız diye ben de iptal etmiştim dedi onlar da tamam dedi. Ondan sonra 2 kez 134 TL fatura ödeme tarihi mesajı geldi. Kredi kartı bilgisi de vermemiştim. Ne yapmam gerek?

Gelen ekip sadece 1-2 kablolama yapıp gittiler 10 dakika sonra. Ödemezsem ne olur?

İşte o 1-2 kablolama için Netspeed gelen ekibe(ttelekom) para ödüyor. İlk faturan o. Hattın o andan itibaren onaylanmış oluyor ve aktivasyon yapılıyor. İlk ay için Türk Telekom'a port ve hız ücreti ödeniyor. Ve bu da standart senin almış olduğun paketin ücreti oluyor. Kaçarın yok. İmza attıysan ödeyeceksin.

İşte o 1-2 kablolama için Netspeed gelen ekibe(ttelekom) para ödüyor. İlk faturan o. Hattın o andan itibaren onaylanmış oluyor ve aktivasyon yapılıyor. İlk ay için Türk Telekom'a port ve hız ücreti ödeniyor. Ve bu da standart senin almış olduğun paketin ücreti oluyor. Kaçarın yok. İmza attıysan ödeyeceksin.
Atmadık.

Siteden başvuru yapmayı bahsediyorsan evet onu yaptık. Bu arada üst mesajlarda demiştim kredi kartı bilgisi yazmadım nasıl olacak ödeme?
Adresini biliyorlar hocam imza atmışsın senin üzerine borç yansıyacak sizde ödeyeceksiniz ödemezseniz icraya verirler kaçarı yok bunun yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı