Netspeed başvuruyu iptal etmeme rağmen faturalandırmaya çalışıyor

1 günde iptal ettireceğin hizmeti almaman gerekirdi. İcra ile ödemek istemiyorsan normal şekilde ödemen gerek.
Ben iptal etmedim. Evdekiler isim bilindik değil, herkes Türk Telekom kullanıyor bir sen mi bunu kullanacaksın ve daha da saçma sebepler yüzünden iptal ettiler ve şimdi durum bu.

Ben iptal etmedim. Evdekiler isim bilindik değil, herkes Türk Telekom kullanıyor bir sen mi bunu kullanacaksın ve daha da saçma sebepler yüzünden iptal ettiler ve şimdi durum bu.
Üç senedir Netspeed kullanıyorum ve memnunum güvenli bir kurum yani zaten taahhüt yok istediğin zaman çıkarsın ailene anlat bence durumu Türk Telekom çok pahalı.

Cahillik zor iş. Eğer adını bilmiyorsalar nasıl başvurdular peki?
Bilmiyorum. Başvuru yaparken 2 dakika düşünüp onay verdi şimdi bilindik marka değil diyorlar. Hatta en garip sebep numarada Hatay yazıyor diye sorun yaşadığımızda Hatay'a mı gidecez demek. Arayacaz diyorum ararsak açmazlar ve açsalar bile nereden gelecekler Hatay'dan mı dediler. Ve şimdi de tahattütlü ve çöp kutusundan daha işlevsiz firmalara güveniyor onları bağlatacağım diyor. Neymiş onlarda şube var tanıdık var zart zurt...

Üç senedir Netspeed kullanıyorum ve memnunum güvenli bir kurum yani zaten taahhüt yok istediğin zaman çıkarsın ailene anlat bence durumu Türk Telekom çok pahalı.
Kaç haftadır bari TurkNet bağlatın diyorum takmıyorlar hala tahattütlü leş firmaları istiyorlar.

Geri
Yukarı