Netspeed Hat değerleri

@Eryd Hocam sizi yorduk ama benimkine de bakabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• btk.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 38
  • lux valve.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 40
  • twitch.jpg
    161,8 KB · Görüntüleme: 37
  • valve.jpg
    165,5 KB · Görüntüleme: 42
hocam peki bu durumun gece 2 3 den sonra düzelmesi neyden kaynaklı ? daha doğrusu tam düzelmiyorda minumuma iniyor . Bu arada facebook grubunuda yeni gördüm bende yaklaşık 10 aydır bu iss kullanıyorum yeni gördüm grubu.
seninkide aynı kardeş sorunlu bizimki gibi

Facebook grubuna da yazdım sorunu ve resimleride attım. hatta sistemden sorun bildirimi yaptım bakalım ne diyecekler.

Özellike 81 ile başlayan hopta var hocam kayıp sizde. İzmir civarındasınız galiba baya dolanıyor ve zaman zaman Ulus ve Gayrettepe'yi kullanıyorsunuz. Dolayısıyla onlarda da sorun yaşanıyor.
Hocam bu sorunun gecesi gündüzü yok. Hoptaki cihaz sorunluysa 7/24 bu sorunu yaşatır. 1 kişi bağlı olsa da yaşatır, 1000 kişi bağlı olsa da yaşatır. Yani gece düzelmesi için bir neden yok. Dediğiniz gibi olması için gece trafiği başka yere alıyor olmaları lazım ki çok da olası bir durum değil.

Sorunlu cihazları değiştiriyoruz, bakım yapıyoruz, düzeltebilirsek düzelteceğiz demişler. Allah bu operasyon/proje için atanan teknik personele yardım etsin, zor ve stresli bir iştir.

Benimki diğer arkadaşlar kadar sorunlu değil sanırım.
Azı çoğu yok hocam, normal bir internet hizmetinde 0 paket kaybı olmalıdır.

Genel olarak panik yapmadan bekleyin arkadaşlar. Facebook'dan özellikle çok sıkıştırıyor kullanıcılar gördüğüm kadarıyla, mecburen bir geri dönüş olacaktır çözümle ilgili yakın zamanda.

''Gayrettepe (İstanbul) ve Ulus (Ankara) hop noktalarındaki BNG ve SSG cihazları doğru konfigüre edilmemiş'' demiştiniz. Bu düzeltilirse hepimizin sorunu çözülür mü sizce? Yani bende olan sorun ile arkadaşlardaki aynı mı?

Hocam düzelme varmı ?

Herkese selam. Size zahmet değerlere bir bakar mısınız ? iki gündür rezillik çekiyorum, bende Netspeed kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    36,2 KB · Görüntüleme: 47
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    35,1 KB · Görüntüleme: 43
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    34,9 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran Görüntüsü (5).png
    32 KB · Görüntüleme: 43
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    34,6 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran Görüntüsü (7).png
    27,8 KB · Görüntüleme: 25
Paket kaybı ve Twitch sorunu düzelmiş. Bende Twitch sorunu yoktu fakat oyunlarda küçük paket kayıpları oluyordu şimdi hiç bir sorun kalmamış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…