Netspeed hızı sürekli 1 Mbps'ye düşüyor

Lynch0

Hectopat
Daha fazla  
1 yıldır Netspeed'i kullanıyorum ve oldukça memnunum, ancak son bir aydır indirme hızım 1 - 3 Mbps arasında dalgalanıyordu yükleme hızım ise 7 - 8Mbps arası. Müşteri hizmetlerini arıyorum, kontrol ediyorlar ve hız düzeltiliyor gibi görünüyor, ancak 2 - 3 gün sonra aynı sorun tekrar ortaya çıkıyor. Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda bu sefer telefonlarına cevap vermiyorlar. Başka bir telefonla aramayı denediğimde hemen cevap verdiler. Bu durum benim için oldukça can sıkıcı bir hal aldı. Sorunumu anlattım ve birkaç işlem yapıldı, ancak sonunda internet bağlantım tamamen kesildi. Teknik bir arıza olduğunu söylediler ve yarın öğleden sonra gelmeyi planladıklarını belirttiler. Ancak, saat 16:00 oldu ve hala kimse gelmedi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım, sorunumu tekrar anlattım ve sonunda sorun giderildi ve internetim geri geldi. Ancak, hızı 12 Mbps arasında gidip geliyor. Telefonlarıma cevap vermiyorlar, ancak başka bir telefonla aradığımda cevap veriyorlar.

Bende de aynı sorun var. Bakım var dediler.

Aynısını bana da dediler 8 Ekim'de bitecek dediler bitmedi tekar aradım bakım süresinin uzadığını ve 10 Ekim'de bitmesi gerektiğini söylediler ama hala aynı.

Hocam bu saatte açmazlar yarın arayın.

Öğlende aradım aynı 7/24 açık olduğunu söylüyorlar sözde ama hiçbir şekilde cevap vermiyorlar yeni abonelik başvurusuna cevap veriyorlar ama.

Netspeed'in müşteri hizmetlerine bağlanmadan önce numaranıza SMS olarak modem kullanıcı adı ve şifreyi size atabiliyor en baştan kurulum yapmayı dener misiniz?

Netspeed'in müşteri hizmetlerine bağlanmadan önce numaranıza SMS olarak modem kullanıcı adı ve şifreyi size atabiliyor en baştan kurulum yapmayı dener misiniz?

Denemiştim onu modemi komple sıfırlayıp kullanıcı adı şifresini girip kurulum yapmıştım sorun yine aynı tekrar görüştüm ve yine aynı şekilde altyapınızda bakım çalışması olduğunu söylediler yaklaşık 2 haftadır bakım çalışması var diyorlar.

Geri
Yukarı