Netspeed İnternet Erişim Sorunu

yhenn

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar İşletmeni
Konu için başlığa ne yazacağımı bulamadım. Moderatör arkadaşlar isterse el atabilir. Sorun şu; yaklaşık 4 ay önce internetim kesildi. ISS (Netspeed) arayıp sorduğumda saha dolabında bakım çalışması gözüktüğünü ve 31.12.2019 tarihine kadar devam edeceğini söylediler. Geçen hafta aradım ve kontrol ettirdim, sorun devam ediyor dediler. TTNET altyapısını kullandığı için bizzat gidip durumu anlattım. Belirtilen sürenin dolduğunu fakat sorunun devam ettiğini söyledim. Teknik servisten bir elemanı arayıp adresimi, saha dolabı numarasını vs. söylediler. Ertesi gün eleman aradı ve saha dolabında sıkıntı olmadığını, ankastre kutusunda olabileceğini belirtti. Bunun üzerine tekrar ISS arayıp saha dolabında sorun varmı diye tekrar kontrol etmelerini istedim, cevap yine sorun saha dolabında şeklinde oldu. Bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim, çıkmaza girdim.

En yakın TTelekom müdürlüğüne gidip durumunuzu anlatın yetkili bir kişi ile görüşmek istediğinizi belirtin ısrarcı olun. Yoksa başlarından savabiliyorlar. Ben bu şekilde boş port sorununu çözdüm.

Malesef onuda denedim. Müşteri hizmetlerini arıyorum biz burdan birşey yapamıyoruz diyorlar, şube sorun yok diyor. Can sıkıcı olmaya başladı durum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı