NetSpeed internet iyi midir?

Notification

Centipat
Merahabalar,

Yakın zamanda NetSpeed’e geçmeyi düşünüyorum, Türk Telekom fiber altyapım var Tüknet ve Superonline'a geçemiyorum, önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk zamanlar güzeldi daha sonra TTNET altyapısından kaynaklı bir kaç aylık(2-3 ay) sıkıntı çektim daha sonra TTNET altyapı için iyileştirme yaptı şimdi ise son 6-7 aydır sabit hız ve düşük ping alıyorum(70mbps 3.8 upload 6ms).Bazen kopmalar yaşanıyor en fazla 2 dakika sürmüştür.

NetSpeed'e geçmen çok doğru bir seçim bende yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum. Turknet kullanıyorum, o kadar çok ping sorunu yaşıyorum ki anlatamam en iyi ping değeri bile 30'dan aşşağı düşmüyor, online oyunlarda çok sıkıntı yaşıyorum.

İlk zamanlar güzeldi daha sonra TTNET altyapısından kaynaklı bir kaç aylık(2-3 ay) sıkıntı çektim daha sonra TTNET altyapı için iyileştirme yaptı şimdi ise son 6-7 aydır sabit hız ve düşük ping alıyorum(70mbps 3.8 upload 6ms).Bazen kopmalar yaşanıyor en fazla 2 dakika sürmüştür.
70 hız veren bir paketlerini görmedim maks 35 gördüm altyapım 100 e kadar destekliyor

NetSpeed'e geçmen çok doğru bir seçim bende yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum. Turknet kullanıyorum, o kadar çok ping sorunu yaşıyorum ki anlatamam en iyi ping değeri bile 30'dan aşşağı düşmüyor, online oyunlarda çok sıkıntı yaşıyorum.
Kendi yorumuma düzeltme yapamadığım için cevaplamak zorunda kaldım. Şuana kadar Turknet'te birçok sorun yaşadım, internet kopması mı demezsin, 35 Mbps download almam gerekirken 20 Mbps bile alamamamı demezsin (hayla aynı dertten muzdaribim ve arıza kayıtlarında sorun yok diyip ilgilenmiyorlar). Başka bir adrese aldığım farklı Turknet hesabımı kapattıktan birkaç ay sonra şu abone numaralı hesabınıza şu kadar borcu ödemediğimiz taktirde avukatlık ve icra masrafları eklenecektir adlı mesaj gelmedimi demezsin. Üstelik altınada telefon numarası eklemişler. Bitmeyen ping sorunumu demezsin. Bu yüzden Türknet kullanma kardeşim, kapatsan bile senden para koparmak için uğraşan kurumdan ne müşteri hizmeti beklenir ne de müşteri memnuyeti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı