Netspeed iyi midir?

RUZtayler1771

Decapat
Daha fazla  
Şu an uydudan internet çekiyoruz ve çok kötü saniyede MB değil KB indiriyor. Technopat'te biraz dolaştım güncel konu bulamadım. Şimdi de ben sormak istedim evde rahat 10 cihaz var ve ben de oyun oynuyorum ping sıkıntısı çeker miyim? Ultimate 100 paketini almayı düşünüyorum ve taahhüt yok üstüne kod kullanınca indirimli geliyormuş. İnternet kullanan varsa deneyimlerini açıklarsa sevinirim. Aslında Türk Telekom istiyordum ama çok pahalı, varsa başka Wi-Fi öneriniz beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an uydudan internet çekiyoruz ve çok kötü saniyede MB değil KB indiriyor. Technopat'te biraz dolaştım güncel konu bulamadım. Şimdi de ben sormak istedim evde rahat 10 cihaz var ve ben de oyun oynuyorum ping sıkıntısı çeker miyim? Ultimate 100 paketini almayı düşünüyorum ve taahhüt yok üstüne kod kullanınca indirimli geliyormuş. İnternet kullanan varsa deneyimlerini açıklarsa sevinirim. Aslında Türk Telekom istiyordum ama çok pahalı, varsa başka Wi-Fi öneriniz beklerim.

Ankara'dayken yaklaşık 6 ay gibi bir süre, Netspeed'in Ultimate 100 fiber paketini kullanma deneyimim oldu. Memnundum diyebilirim.

3 aydır memnunum bir ara sunucularına bir şey oldu genel çaplı bir sorun yaşandı fakat 1 ay içinde düzeldi. Ping sorunu, kopma sorunu vs. yok.

Hocam eviniz müstakilse ki öyle sanırım o eve internet çekilmediyse altyapı gözükmez. Komşularınızdaki altyapılara bakabilirsiniz.

Hocam bina bizim eski bina 4 sene önce TT kullanıyorduk o zaman memnun değildik diye değiştirdik şu anda altyapı sorgulayınca çıkmıyor abime deyince abimde altyapı olduğunu söylüyor.

Hocam bina bizim eski bina 4 sene önce TT kullanıyorduk o zaman memnun değildik diye değiştirdik şu anda altyapı sorgulayınca çıkmıyor abime deyince abimde altyapı olduğunu söylüyor.
Göknet'ten sorgulayıp deneyebilirsiniz tam sonuç verir altyapı sorgulama için.

Türk telekom altyapısında en iyi hizmet alabileceğiniz alternatif operatördür.

Geri
Yukarı