NetSpeed mi, Türknet mi yoksa Millenicom mu?

Taspar

Kilopat
Herkese merhaba,

Yakın zaman içerisinde alt yapımız değişti ve 10 Mbps hız alırken 75 Mbps'ye kadar hız alabiliyoruz artık. 1-2 gün içerisinde yeni bir internet bağlatmayı düşünüyorum. Şu anda D-SmartNet kullanıyorum taahhütün bitmesine 26 gün kaldı.

Şu anlık VDSL modemini ücretsiz verdiği için NetSpeed'e sıcak bakıyorum. Sizce hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim, sizin öneriniz nelerdir?

Herkese merhaba,

Yakın zaman içerisinde alt yapımız değişti ve 10 Mbps hız alırken 75 Mbps'ye kadar hız alabiliyoruz artık. 1-2 gün içerisinde yeni bir internet bağlatmayı düşünüyorum. Şu anda D-smartnet kullanıyorum taahhütün bitmesine 26 gün kaldı.

Şu anlık VDSL modemini ücretsiz verdiği için Netspeed'e sıcak bakıyorum. Sizce hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim, sizin öneriniz nelerdir?

TurkNet. Çünkü cayma bedelinizin 120 TL'sini ödüyor. Destek ekibi Sosyal'de var. Ayrıca taahhüt yok.

şuan aktif olarak 7 8 aydır belki daha fazla bir süredir türknet kullanıyorum gayet memnunum planlı çalışma sadece 1 kere oldu kesinti konusunda onun dışında kesilmeler sadece türk telekom kaynaklı oldu (alt yapım türktelekom) ben çok memnun kaldım kesinlikle türknet.

Altyapınızın durumunu bilmiyoruz. Eğer değerleriniz iyiyse arada bir fark olmayacaktır. Üç firmadan da iyi hizmet alırsınız. Fakat ben olsam Turknet alırdım. NetSpeed'de bu aralar firma kaynaklı şikayetler sıklıkla duyuluyor.

Arkadaşım Millenicom kullanıyor ve oyunlarda Max 25 ping alıyor. 75Mbps interneti var saniyede 6MB sn indiriyor upload 2MB sn.
Müşteri hizmetleri Turkcell gibi değil.

Arkadaşım Millenicom kullanıyor ve oyunlarda Max 25 ping alıyor. 75Mbps interneti var saniyede 6MB sn indiriyor upload 2MB sn.
Müşteri hizmetleri Turkcell gibi değil.

Kardeşim arkadaşın yüksek ihtimalle 50 Mbit kullanıyor olabilir bende de 50 var ve saniyede 5 ile 7.7 arası indirme hızı alıyorum 75 kullanıyor ise en az 7.5 ile 9 arasında indirme yapması lazım.

Geri
Yukarı