NetSpeed neden bu kadar uygun fiyatlı?

NetSpeed firması bu aralar ping olarak kötü 1 aydır. Avrupa sunucularıyla LoL ve Valorant'ta aynı pingi alan oyuncular var maalesef (TR SUNUCULARINDA 45 50 pinglerle oynuyorlar lokasyon İstanbul olmasına rağmen). Size önerim TurkNet olacaktır. kendi test sonuçlarımı da aşağıya bırakıyorum geçmeyi düşünen varsa KCI86CC35KKL kodunu kullanarak ikinci ay fatura ödemeden geçebilir.

turknet.png

TürkNet iyi güzel de karşında konuşabildiğin bir canlı destek olmadıktan sonra bana boş geliyor. O yüzden NetSpeed iyidir.

@alper9335 tamamen altyapına bağlı bu dediğin olay karşımda sorun yaşamadığım bir firma da canlı destek olsa ne olmasa ne önemli olan çözüme kavuşabilmen. Ayrıca oim üzerinden mesaj attığında gün içinde dönüş sağlıyorlar.

Yakın zamanda bağlatacağım NetSpeed ve TürkNet arasında kaldım açıkçası. Haklı olabilirsiniz ama yine de bana göre direkt aradığımda ulaşıyor olmak büyük avantaj.

@alper9335 netspeed firmasında kesinti ve ping sorunları TurkNet firmasına göre daha fazladır. Dediğim gibi önemli olan Server kalitesi ve sizin hattınızın ( Saha dolabına uzaklığınız, kablo kaliteniz) olduğu için firma sadece interneti size verir. Verilen hızı alamamanız genelde hattınızla alakalıdır.

Geri
Yukarı