Netspeed ön başvuru süresi var mı?

k0ca kafa

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD R5 5600x - Palit 3060ti Dual - MSI B550M PRO-VDH - Crucial P2 1TB - Samsung Evo 860 250GB - Crucial Ballistix 16GB (2x8) - Deep Cool Gammaxx L240 v2 - Thermaltake Commender g33
Arkadaşlar Netspeed için ön başvuru talebinde bulundum ve mail üzerinden gerekli yazılar geldi.
Bu yazıları onaylayıp imzaladıktan sonra anlaşmalı kargo ile göndermem söylendi.
Malum yarın hafta sonu olduğu için kargo şubesine gidemeyeceğim.
Bu ön başvurunun belli bir süresi var mı? İstenilen zamanda gönderilebilir mi?

Arkadaşlar Netspeed için ön başvuru talebinde bulundum ve mail üzerinden gerekli yazılar geldi.
Bu yazıları onaylayıp imzaladıktan sonra anlaşmalı kargo ile göndermem söylendi.

Bildiğim kadarıyla kargo için verdikleri kodun 1 hafta geçerlilik süresi var. Bunun dışında yollamadığınız da herhangi bir sorun olup olmadığını sormak için tekrardan arıyorlar.

Halla kargo sistemimi kaldı ya :D
e-Devlet var 1dk da bitiyor iş.
TurkNet, fixnet, Milleni filen kullanıyordu en son kapatılmadı ise. Büyük firmalarda var bir.

2 gün önce müşteri hizmetleri aracılığıyla başvuru yaptım. Verdikleri formun çıktısını alıp imzalayıp WhatsApp üzerinden göndermemi istediler. Sonra önümüzdeki 1 ay boyunca istediğim zaman kargoya verebileceğimi ilettiler. WhatsApp üzerinden gönderdiğimde işlemlere başlayacaklarını söylediler. Dün yolladım bakalım bekliyorum daha cevap gelmedi.

Verdikleri formun çıktısını alıp imzalayıp WhatsApp üzerinden göndermemi istediler.
WhatsApp ile ilgili bişe söylenmedi bana.
Pazartesi günü kargoya vereceğim.

Geri
Yukarı