NetSpeed Taahhütlü Tarife mi Taahhütsüz Tarife mi?

Taahhüt vermezseniz 75TL aktivasyon ücreti peşin olarak alınıyor. Taahhütlü alıp hizmetten memnun kalmaz ve iptal ederseniz sadece bu ücreti ödüyorsunuz. Tarife ücretlerinde başlangıç için bir şey fark etmiyor. Dolayısıyla fiyat garantisi haricinde, sadece başlangıçta herhangi bir ücret ödememek için dahi taahhüt yapmak mantıklı olan. İptalde aktivasyon ücreti hariç bir yaptırım söz konusu değilken yapmamak anlamsız olur. :)
Anneme anlatamadım, çok bilmişliği tuttu yine. Dediklerinin hepsini aynen söyledim anlamıyor bir türlü. Konuyu da bu yüzden açtım zaten eğer taahhütsüz şekildeki kullanımda fiyat garantisi alabilir miyim diye. Net bir cevap alamadım tam olarak. Yukarıda bir arkadaş 1 sene fiyat garantisi alacaksınız demiş diğeri de kesin bilgi taahhütsüz alamazsınız demiş.

Telefon konuşmasını annene yaptırırsan içi rahatlar belki. İnternet sitesinde de yazıyor gerçi.
O da haklı aslında, Türk Telekom'dan yediği kazıkları başka firmadan da yerim diye korkuyor. Korku değil tam olarakta diğer firmaları da TT gibi sanıyor. İkna etmeye çalışacağım.

Emin misiniz hocam? Bir de ikinci cümlenizi açar mısınız biraz, anlayamadım.
Taahhüt verilmezse sabit fiyat garantisi olmuyor, aktivasyon ücreti yansıtılıyor. Taahhüt verilirse sabit fiyat garantisi oluyor ve aktivasyon ücreti verilmiyor. Taahhüt yapılmazsa benim TurkNet'te yaşadığım gibi 5 liralık bir artış yaşanabilir mesela. Ya da Türk Telekom'un kiralama bedellerine yapacağı zam tüketiciye yansıtılabilir.
Yani 270 ödemelimiyim 4 ay kaldı ttnetin bitmesine ceza bedeli 270
270 için bir şey diyemem, onun hesabını siz daha iyi bilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı