Netspeed tahmini zam ne kadar gelir?

Tahmini Gelecek Zam -TL-

• Oy verenlerin toplamı
    46
  • Anket kapandı .

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Yeni bir ISS arıyorum bu ara da bayağı konu açtım bana yardımcı olan herkese teşekkürler son olarak Netspeed'de karar kıldım. Fiber altyapım mevcut ben de fiber ultrafast100 paketini tercih etmeyi düşünüyordum fakat haziran ayında tüm ISS'lere bildiğiniz üzere zam gelecek bu fiyat sizce ne olur kullanan arkadaşlar geçen sene yüzde kaç oranında zam yapıldı? Bende ona göre düşünürüm en kötü çok zam gelirse 35'lik fiber paketini de tercih edebilirim.

TurkNet 99,90 TL idi 139,90 TL oldu. Şuanda netspeed 99 TL yani muhtemelen o da 140 TL civarı olacak. Hadi diyelim TurkNet'ten bir 10 TL daha ucuz olsa bile en iyi ihtimalle 129 TL falan olur. Çok farketmez maalesef.

TurkNet 99,90 TL idi 139,90 TL oldu. Şu anda Netspeed 99 TL yani muhtemelen o da 140 TL civarı olacak. Hadi diyelim TurkNet'ten bir 10 TL daha ucuz olsa bile en iyi ihtimalle 129 TL falan olur. Çok fark etmez maalesef.

140 olursa bir tık bütçeyi aşar tam da ISS değiştirmem gerektiği vakitte zam geliyor bakalım 2 gün kaldı çok merak ediyorum. Benim de tahminim 129 35'lik fiber paketi de şu an da 89TL o da 119 olur büyük ihtimalle ona geçerim artık yapacak bir şey yok.

140 olursa bir tık bütçeyi aşar tam da ISS değiştirmem gerektiği vakitte zam geliyor bakalım 2 gün kaldı çok merak ediyorum. Benim de tahminim 129 35'lik fiber paketi de şu an da 89TL o da 119 olur büyük ihtimalle ona geçerim artık yapacak bir şey yok.
Netspeed'e geçmeye karar verirseniz kod atabilirim.

Faturayı günü gününe geçirmeden zamanında ödeyen birisi lazım hocam öyle iseniz kodu isterim şu zam bir belli olsun.
Faturada sıkıntı yok emin olabilirsiniz, karar sizin tabii ki.

Geri
Yukarı