Netspeed ve TurkNet altyapı sonuçlarını farklı veriyor

Mr.M1000

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, kullanmış olduğum internet sağlayıcısı artık eskisi kadar iyi değil. Kendileri ile birçok problem yaşadım şimdiye kadar. 10 yıllık müşterileri olduğum halde, maalesef tam olarak sorunlarımı halledemiyor, sürekli aynı cevapları alıyorum. Bundan ötürü bende başka firmaları araştırmaya başladım. TurkNet ve Netspeed firmalarına baktım, bunlara geçtiğim zaman ne kadar hız alırım sorgusu yaptım. Fakat iki firmada farklı sonuçlar önüme çıkardı. Şu an kullanmış olduğum tarifem 35Mbps ve fiber.
Bu firmalardan hangisi benim için daha yararlı olur?
Hız farklarının olma nedeni, bu firmaların oturduğum yere alt yapısı olmadığından mı?

Ekran Resmi 2021-11-02 18.14.03.png

Ekran Resmi 2021-11-02 18.14.24.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan kullandığınız firma kaç veriyordu? TurkNet'e Twitter üzerinden yazarsanız neden daha düşük olduğu ile ilgili gerekli bilgiyi dm/telefon üzerinden vereceklerini düşünüyorum.

Şuan kullandığınız firma kaç veriyordu? TurkNet'e Twitter üzerinden yazarsanız neden daha düşük olduğu ile ilgili gerekli bilgiyi dm/telefon üzerinden vereceklerini düşünüyorum.
35Mbps kullandığım paket, hız testi yaptığım zaman 48, 49 indirme hızı alıyorum. İndirme hızından bir problem yaşamıyorum. Daha çok kesintiler, çekmeme durumu, alakasız bir zamanda, internet gidiyor belli bir dakika sonra yeniden geliyor. TurkNet ile dediğiniz gibi Twitter üzerinden iletişime geçeceğim. Ne kadar taahhüt olmasa bile internet ile uğraşmak istemiyorum artık. Baya bıkkınlık verdi bu durum. Keşke daha iyi internet kullanabilme şansımız olsa ülkecek. Yurt dışındaki internet hızlarını hepimiz biliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı