NetSpeed yüksek jitter

Bende de son 5 gündür falan hız düşüklüğü var ve Telekom kaynaklı diye düşünüyordum, umarım yakında çözerler yoksa ben de başka bir ISS'e geçiş yapacağım...

Oyun ici gerçeği sunar ben Valve 5ms alıyorum.
Cloudflare yüksek cıkma sebebide şudur.
Romanya sunucusuna bağlanıyor ve Romanya'ya gore düşük ping alıyorum.

Sanırım pek bilgin yok bu konularda. Zaten oyun içinde bağlandığımız sunucuya ping atıyoruz. Senin 5 ping aldığın sunucu, CS:GO topluluk sunucusu. Yani Türkiye'de bulunan, Valve'a ait olmayan bir sunucu. Benim ping attığım "vie.valve.net" sunucusu CS:GO'nun Viyana sunucusu, yani rekabetçi oynadığımız sunucu. Viyana sunucusuna 5 ms alman imkansız, Viyana ile aramızda 1500km var. :)

Netspeed kullanırken bende yaşadım Millenicom'a geçtim tüm sorunlardan kurtuldum.

https://www.youtube.com/channel/UClywOP41MCzuByuAtoD9Q7A
Bufferbloat Test by Waveform
Benden daha iyi değer alan varsa paylaşsın gorelim.
  • Perşembe 17:39 e bakıp fotoğrafları gorebilir oyun ici ping ve kanalımda mevcut ve profilimde mevcuttur konum.

Need Speed

Sanırım pek bilgin yok bu konularda. Zaten oyun içinde bağlandığımız sunucuya ping atıyoruz. Senin 5 ping aldığın sunucu, CS:GO topluluk sunucusu. Yani Türkiye'de bulunan, Valve'a ait olmayan bir sunucu. Benim ping attığım "vie.valve.net" sunucusu CS:GO'nun Viyana sunucusu, yani rekabetçi oynadığımız sunucu. Viyana sunucusuna 5 ms alman imkansız, Viyana ile aramızda 1500km var. :)

Kardeşim sanal pop VDSL! Hizmeti var bolgemde.
5ms alıyorum Valve kendi sunucusuna.
vie.valve.net tracert atarsan Valve'ye atarsın ama oyun ici 10ms 15ms az cıkar.

Need Speed.

Bufferbloat var sizde.

ISS'ler aynı altyapıyı kullansada kalite farklı oluyor.

Peering pop noktası graphv4 CDN veri merkezi mh kalitesi bilgis hepsi fark ettiriyor.

Kardeşim sanal pop VDSL! Hizmeti var bolgemde.
5ms alıyorum Valve kendi sunucusuna.
vie.valve.net tracert atarsan Valve'ye atarsın ama oyun ici 10ms 15ms az cıkar.

5 ms alamazsın, neden boş yere yalan söylüyorsun. Kendi videonda CS:GO silah yarışı maçına girmişsin, CS:GO'nun kendi sunucusunda 40ms alıyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir ISS'i namusun gibi savunmak mantıklı bir hareket değil. Türkiye'nin kapasitesi belli, 1500km mesafe bulunan bir sunucuya 5 ms almak imkansız. Hâlâ kendi fikrini savunuyorsan, CS:GO'ya gir, rekabetçi maça gir ve video yolla. Bekliyorum.

5 ms alamazsın, neden boş yere yalan söylüyorsun. Kendi videonda CS:GO silah yarışı maçına girmişsin, CS:GO'nun kendi sunucusunda 40ms alıyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir ISS'ina musun gibi savunmak mantıklı bir hareket değil. Türkiye'nin kapasitesi belli, 1500km mesafe bulunan bir sunucuya 5 ms almak imkansız. Hâlâ kendi fikrini savunuyorsan, CS:GO'ya gir, rekabetçi maça gir ve video yolla. Bekliyorum.

Kardeşim sırf senin icin CS:GO yükleyip test yapacağım inadına bu 5ms i gorursem ne vericen?

Geri
Yukarı