NetSpeed’de kronik packet loss sorunu mu var?

Hocam pingplotterda bir test yapar mısınız rica etsem. CMD'den tracert testi yapsanız da olur üstteki arkadaş gibi.
Söylediğiniz şeyler hakkında hiçbir bilgim yok. İlk defa duydum.

NetSpeed, oris Telekom VDSL'de paket kayıpları var, CS:GO ve PUBG'de. Keşke TürkNet'ten ayrılmasaydım şimdi 90 gün beklemek zorundayım. Ping düşük diye aldanmayın cgnat kullanıyorlar ara ara dalgalanma oluyor modemi 1 dakika arayla 9 defa kapatıp açmama rağmen IP değişmedi öyle kolay kolay farklı IP vermiyor.

Son düzenleme:
Söylediğiniz şeyler hakkında hiçbir bilgim yok. İlk defa duydum.
Müsait bir zamanınızda bilgisayarınızı açıp başlat kısmına tıklayıp cmd yazın çıkan uygulamayı açın ve ekrana ping -n 10 1.1.1.1 yazın. Çıkan sonucu ss atar mısınız?

Müsait bir zamanınızda bilgisayarınızı açıp başlat kısmına tıklayıp cmd yazın çıkan uygulamayı açın ve ekrana ping -n 10 1.1.1.1 yazın. Çıkan sonucu ss atar mısınız?
Buyrun

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıx.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 100
Çok teşekkürler hocam çok uğraştırdım sizi kusura bakmayın. Referans numaranızı kaydettim Abone olurken kullanacağım.
Ayrıca ping değerleri çok iyi binanız ya da altyapınız yeni mi acaba?

Ping testi yapmamı istediğiniz oyun sunucusu IP'si atarsaniz size testleri yapıp bilgi verebilirim. Şunu belirtmek isterim ki ben önceden Kablonet kullanırdım oyunlarda pingim çok yüksek olurdu. NetSpeed ile ikinci ay oluyor CS'de 45-60 ms Fortnite Frankfurt sunucularına 45-55 ms london sunucusuna 50-62 ms ping değerlerine sahibim. Bir kere bir saatlik pocket loss yaşadım cs oynarken testleri yapıp mail attım bir daha sorun yaşamadım. Bu biraz şans işi bence.

Valorant İstanbul sunucusunda kaç ping gösteriyor hiç denediniz mi hocam? IP adresini bilmiyorum.

Kullanıyorum. Packet loss ve ping sorunu var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…