NetSpeed’de kronik packet loss sorunu mu var?

NetSpeed, oris Telekom VDSL'de paket kayıpları var, CS:GO ve PUBG'de. Keşke TürkNet'ten ayrılmasaydım şimdi 90 gün beklemek zorundayım. Ping düşük diye aldanmayın cgnat kullanıyorlar ara ara dalgalanma oluyor modemi 1 dakika arayla 9 defa kapatıp açmama rağmen IP değişmedi öyle kolay kolay farklı IP vermiyor.

Son düzenleme:
Müsait bir zamanınızda bilgisayarınızı açıp başlat kısmına tıklayıp cmd yazın çıkan uygulamayı açın ve ekrana ping -n 10 1.1.1.1 yazın. Çıkan sonucu ss atar mısınız?
Buyrun

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıx.jpg
    Ekran Alıntısıx.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 99
Ping testi yapmamı istediğiniz oyun sunucusu IP'si atarsaniz size testleri yapıp bilgi verebilirim. Şunu belirtmek isterim ki ben önceden Kablonet kullanırdım oyunlarda pingim çok yüksek olurdu. NetSpeed ile ikinci ay oluyor CS'de 45-60 ms Fortnite Frankfurt sunucularına 45-55 ms london sunucusuna 50-62 ms ping değerlerine sahibim. Bir kere bir saatlik pocket loss yaşadım cs oynarken testleri yapıp mail attım bir daha sorun yaşamadım. Bu biraz şans işi bence.

Ping testi yapmamı istediğiniz oyun sunucusu IP'si atarsaniz size testleri yapıp bilgi verebilirim. Şunu belirtmek isterim ki ben önceden Kablonet kullanırdım oyunlarda pingim çok yüksek olurdu. NetSpeed ile ikinci ay oluyor CS'de 45-60 ms Fortnite Frankfurt sunucularına 45-55 ms london sunucusuna 50-62 ms ping değerlerine sahibim. Bir kere bir saatlik pocket loss yaşadım cs oynarken testleri yapıp mail attım bir daha sorun yaşamadım. Bu biraz şans işi bence.
Valorant İstanbul sunucusunda kaç ping gösteriyor hiç denediniz mi hocam? IP adresini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı