Netspeed'den Millenicom'a geçiş nasıl olur?

holden

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Netspeed 100 Mbps fiber internet kullanıyorum. Fiyatlarının 400 TL'ye yaklaşması sonrasında aynı değerleri 280 TL'ye sunan Millenicom'a geçmek istiyorum.

Sorum ise Millenicom'a başvuru yaptıktan sonra kendileri otomatik şekilde geçişi tamamlıyorlar mı? Bir de sitelerinde kurulumdan bahsetmişler ama modem ve kurulum halihazırda bulunuyor, yine de kurulum için gelmeleri gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom tavsiye etmiyorum, yani kullanan vardır yoktur. Netspeed müşteri hizmetleri gayet hızlı, ayrıca fiyatları 400TL değil bildiğim kadarıyla? 370TL değil mi?

Sadece modemden kullanıcı adı gireceksiniz, halihazırda bulunuyorsa yine ücret kesebilirler.

Millenicom tavsiye etmiyorum, yani kullanan vardır yoktur. Netspeed müşteri hizmetleri gayet hızlı, ayrıca fiyatları 400TL değil bildiğim kadarıyla? 370TL değil mi?

Sadece modemden kullanıcı adı gireceksiniz, halihazırda bulunuyorsa yine ücret kesebilirler.

Teşekkürler yanıtınız için. Yani aradaki 100 lira için değiştirmeye gerek yok mu diyorsunuz?

Teşekkürler yanıtınız için. Yani aradaki 100 lira için değiştirmeye gerek yok mu diyorsunuz?
Evet hocam gerek yok. Bende Netspeed geçtim. Benim altyapı maksimum 50Mbps destekliyor. Düzgün bir operatör bulamadım, GıbırNet veya Millenicom gibi operatörlere baktım. GıbırNet bildiğimiz gibi malum şikayetvar'a reklam basıyor. Millenicom müşteri hizmetleri sorumsuz ve gereksiz ücret yansıtma gibi şikayetleri olduğu için bende farklı operatör düşündüm. Türk Telekom kullanıyordum, 50Mbps 130TL öderken taahhüdümüz bitti ve güya indirimli fiyat 450TL çıkıyor dediler. :) Bu yüzden Netspeed geçtim. Siteden destek talebi bırakınca direk bir şekilde telefonla arama sağlıyorlar. Gerçekten çok hızlı ve memnuniyeti iyi bir firma. Keşke altyapım 100Mbps'yi destekleseydi tam 100 Mbps alırdım. Normalde 49-50 civarı hız alıyorum ama benim altyapım yüzünden böyle dalgalı hız almaktayım. Netspeed güzel bir operatör, şimdilik problem yaşamadım.

Screenshot_478.png

Yeni konular

Geri
Yukarı