NetSpeed'e geçilir mi?

Merthella

Hectopat
Makaleler
2
Capture.PNG

Hat değerlerim böyle NetSpeed 75Mbps verebileceğini söylüyor.
TürkNet'te aynı Türk Telekom 16Mbps TürkNet ya da NetSpeed seçmeliyim.
Çünkü başka ISS seçemem anladığım kadarıyla Max 65Mbps destekliyor altyapım değil mi?

Eki Görüntüle 751631

Hat değerlerim böyle NetSpeed 75Mbps verebileceğini söylüyor.
TürkNet'te aynı Türk Telekom 16Mbps TürkNet ya da NetSpeed seçmeliyim.
Çünkü başka ISS seçemem anladığım kadarıyla Max 65Mbps destekliyor altyapım değil mi?
O altyapıdan stabil olarak 55Mbps üstünü alman zor. Geçersen hızını 55Mbps civarına sabitle ki kopma sorunu falan olmasın.

NetSpeed kullanıcısı olarak eğer altyapın iyiyse güzel sonuçlar alırsın. Bir ara Online oyunlarda ping oluyordu ama uzun süredir böyle bir problem yaşamıyorum ben. LoL'de 23, CS:GO'da 30 Ms'leri gördüm. Değerleri yorumlar bilgili arkadaşlar ben sadece bilgi vermek istedim. Tercihin NetSpeed olsun.

O altyapıdan stabil olarak 55Mbps üstünü alman zor. Geçersen hızını 55Mbps civarına sabitle ki kopma sorunu falan olmasın.

Pekiya nasıl altyapımı güçlendirebilirim yani kutu binanın dibinde binaya gelen kabloyu yenilesek sorun çözülürmü ve maliyeti ne kadar tahminen yakşık 20-25 metre.
Altyapı sorgulamada kaç Mbps diyor?
75.
NetSpeed kullanıcısı olarak eğer altyapın iyiyse güzel sonuçlar alırsın. Bir ara Online oyunlarda ping oluyordu ama uzun süredir böyle bir problem yaşamıyorum ben. LoL'de 23, CS:GO'da 30 Ms'leri gördüm. Değerleri yorumlar bilgili arkadaşlar ben sadece bilgi vermek istedim. Tercihin NetSpeed olsun.

Bilginiz için teşekkürler.

Ankastreden gelen kabloda ek var mı? Splitter kullanıyor musunuz? Eviniz kaç senelik? Bu sorulara vereceğiniz cevaplara göre iç tesisatı yenileyip yenilememeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Çok karışık işler. Bana da alt yapı sorgulama da 82 olarak gözüktü. NetSpeed de “apartmandaki tesisat kötü değiştirmen gerek” dedi. TürkNet’te “gerek yok hemşehrim, biz kendi alt yapımızdan vereceğimiz için sorun olmaz” dedi. Bende hiç bir şey değiştirmeden geçtim TürkNet’e. 100 mbps paketine geçtim. 94 alabiliyorum şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı