NetSpeed'e geçilir mi?

burakoa

Hectopat
Altyapı sorgulamasında uzaklık 3 metre Max 75Mbps yazıyor. Şu an Fixnet'in 50Mbps'ye kadar internet paketini kullanıyorum. Sizce geçilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı sorgulamasında uzaklık 3 metre Max 75Mbps yazıyor. Şu an Fixnet'in 50Mbps'ye kadar internet paketini kullanıyorum. Sizce geçilir mi?
Bak ben sana şöyle diyeyim 50Mbps internet alıyorsan hiç geçme çünkü sıkıntı şuan İnternet. Olmazsa internetsiz kalırsın hiç bulaşma.

Doğru hocam değişimde bile 5 gün rahat bekleniyor. Biz 3 gün bekledik 3.gün akşamı geldi.
Biz dsmart yüzüne ev telefonu iptal ettik interneti kestiler. 500 TL ödiyeceğiz birde ceza olarak adamımız olmasa internet size gelmez diyor birde adam düşün yani o kadar.
3 Senedir kullanıyorum NetSpeed'i 10 numara ISS.
ISS ne demek söyler misiniz?

Ben de birkaç gün önce geçiş yapabilmek için evrakları yolladım ve bugün geçiş işlemlerine başlanılmış, 48 saatte tamamlanacakmış. Ben Türk Telekom'dan geçiyorum bakalım nasıl olacak.

Ben de birkaç gün önce geçiş yapabilmek için evrakları yolladım ve bugün geçiş işlemlerine başlanılmış, 48 saatte tamamlanacakmış. Ben Türk Telekom'dan geçiyorum bakalım nasıl olacak.
Berbat ötesi Craftriseda Türkiye de serverleri düşün 30ping alıyorum bir anda 2000ping oluyor internet kopuyor arıyoruz hiç sorun yok diyor.
Türk Telekom'dan geçtim, memnunum. F/P bir internet sağlayıcısı.
Ben katılmıyorum böyle birşey yok ya internet kopuyor derse giriyoruz internet kopuyor panelden kapat aç yapılmaz ise olmuyor.

Geri
Yukarı