Netspeed'e geçilir mi?

Smurfcat

Picopat
Daha fazla  
Birçok firmaya baktım Türk Telekom'un taahhüdü bitmek üzere müşteri memnuniyeti en iyi firmalardan biri buydu.
Sormak istediğim birkaç soru var:

Yoğun saatlerde yavaşlama oluyor mu?
12 aylık ödeme yapınca iptallerde iade veriyor mu?
Geçiş yapacağım yeni modem gönderecekler mi?
Banka taksit yapıyor mu?
Başka firma oneriniz var mıdır bütçe maksimum 300.

FTTH ise fiber oluyor fiber altyapılardada modem ücretsiz veriliyor FTTH olduğuna emin misiniz siyah bir kurumu var Türk Telekom yazan binada.

Birçok firmaya baktım Türk Telekom'un taahhüdü bitmek üzere müşteri memnuniyeti en iyi firmalardan biri buydu.
Sormak istediğim birkaç soru var:

Yoğun saatlerde yavaşlama oluyor mu?
12 aylık ödeme yapınca iptallerde iade veriyor mu?
Geçiş yapacağım yeni modem gönderecekler mi?
Banka taksit yapıyor mu?
Başka firma oneriniz var mıdır bütçe maksimum 300.
Yoğun saatlerde genelde düşme olmuyor.
12 ay peşin ödemede kalan ayların iadesi yapılıyor.
Geçiş yaptığınızda yeni modem veriyorlar.
Bazı bankalarda sonradan taksit yapıyorlar
Başka firma olarak Turknet öneririm ama o öyle ucuz değil dolayısıyle en iyisi Netspeed şu anda.

Netspeed ile TurkNet arasında 30 lira fark var sadece netspedde kapasite sorunu var maalesef kapasiteleri yetmiyor belki benim yaşadığım yerle alakalıdır ama İstanbul'da yaşıyorum böyle bir sorun olması üzücü.

Netspeed ile TurkNet arasında 30 lira fark var sadece netspedde kapasite sorunu var maalesef kapasiteleri yetmiyor belki benim yaşadığım yerle alakalıdır ama İstanbul'da yaşıyorum böyle bir sorun olması üzücü.
Netspeed te kapasite sorunu olduğunu ilk defa senden duyuyorum öyle bir sorun yaşamıyorum. Turknet'te iyidir ama Netspeed'te süper hiç bir hız düşme sorunu yaşamıyorum mahallenizde ya da bağlı olduğun santralde bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Alakası yok altyapım sağlam TurkNet'te böyle bir sorun yaşamıyorum konuma göre değişebiliyor demek ki bir ara Netspeed kapasite sorunu çok meşhurdu 1 2 ay önce çoğu kişi bu sorunu yaşamıştı.

Geri
Yukarı