Netspeed'e geçilmeli mi?

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Netspeed altyapım 100 Mbps fiber destekliyor. Şu anda Kablonet 24 Mbps kullanıyorum ve artık oyunlar için vs. yetmemeye başladığını düşünüyorum. Sizce geçilmeli mi?

Netspeed altyapım 100 Mbps fiber destekliyor. Şu anda Kablonet 24 Mbps kullanıyorum ve artık oyunlar için vs. yetmemeye başladığını düşünüyorum. Sizce geçilmeli mi?
Hızlı internet hem yeni çağın ihtiyacı hem de bir refahtır. Eğer bütçenize uygunsa tabi geçin. NetSpeed ile ilgili olumsuz yorum duymuşluğum yoktur.

Ben uzun süredir kullanıyorum 1-2 ufak sorun yaşadım birkaç saat içerisinde yardımcı oldular. O sorunlar da onlardan kaynaklı değildi zaten. Şunu da belirteyim forumdaki çoğu arkadaş Netspeed'e zam geleceğini düşünüyor onu da dikkate alın. Millenicom da güzel bir alternatif bence.

Hocam benim elimde olsa hemen geçerim de babamın pek umrunda değil internet internettir babam için o sıkıntı tek. Şu an 24 mbps pakete 90 civarı veriyoruz sanırım.

Geçmenizi tavsiye ederim hız olarak çağ atlarsınız. Müşteri hizmetleri ilgili ve Online işlemler sitesi çok güzel. Referans kodum(0LJ76D) ile üye olursanız 12 ay boyunca 10'ar TL indirim kazanıyoruz.

Bu arada isterseniz ilk başta 35Mbps fiber pakete geçip yeterli gelmezse 100'e yükseltebilirsiniz. Ben yükseltme işlemimi telefonda 2dk içinde yapmıştım hemen olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı