NetSpeed'e geçtim

İnternet hattı benim üzerime olduğu için açıkçası aile tarafından kimse karışmadı. Yaşlı kesim, pek farklı internet sağlayıcıların adını duymadığı için mecburen Türk Telekom'a razı geliyor. Güzel bir dille anlatırsanız belki ikna edebilirsiniz.

Ne kadar anlattım bir bilseniz. 28 senelik altyapı zaten uyguna alabileceğimiz en iyi servisten alalım dedim ama yok anlatamadım çok meraklı olduğumuzdan Telekom'a para yedirmeye maalesef taahhüt yapıldı bile 2 sene paramızı Telekom'a yedireceğiz.

Ne kadar anlattım bir bilseniz. 28 senelik altyapı zaten uyguna alabileceğimiz en iyi servisten alalım dedim ama yok anlatamadım çok meraklı olduğumuzdan Telekom'a para yedirmeye maalesef taahhüt yapıldı bile 2 sene paramızı Telekom'a yedireceğiz.

En fazla 12 ay taahtüt yapılabilir, eğer daha fazla yapılırsa 12 ay dolduğu anda ücret ödemeden çıkabilirsiniz.

Ping ve bazen hız düşüklüğü oluyormuş, nasıl sen memnun musun?
Memnunum. İlk geçtiğimde ADSL vardı orada sıkıntılar oluyordu doğal olarak fakat ardından VDSL'e geçince hızım uçtu resmen. Online oyunlarda aldığım keyfim 10 kat daha da arttı. Bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamadım.

@Halil1905 Ben de VDSL pakete geçeceğim Türknet Gigafiber bağlanana kadar. Ping ve bazen hız düşüklüğü oluyormuş, nasıl sen memnun musun?
Bahsedilen sorunları ben yaşıyorum akşamları, onun dışında stabil.

Geri
Yukarı