New Star Soccer yazıları kayboluyor

ardabicer6

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar.

New Star Soccer (NSS) indirmiştim, oyuna girdim ve maça girdim ama maça girdiğim anda yazılar gitti ve garip şekiller çıktı. Üst paneli çekip indirdiğimde düzeliyor, 10 saniye sonra yine yazılar gidiyor. Her şeyi denedim ama sonuç alamadım. Yardım edebilirseniz mutlu olurum. :)

Screenshot_20211024-152911_NSS.jpg

Dun arkadasa sordum oyunun verisini temizle tekrar dene dedi denedim 1saat falan oynadim oluyo
aga denedim de hem kariyer gitti hem de krampon alim derken en baştan gitti

@Sirious New Star Soccer için eski sürümler (Android) | Uptodown bu linke girip 2.41 olan sürüm en gelişmiş oluo hata vermeyen sürüm bundan bi sonraki 3.00 var ama hata veriyo girip indirebilirsin sadece eski takimlar var o kadar 1 yılın sonunda bu tartışmayı sona erdiriyorum

Son düzenleme:
aga denedim de hem kariyer gitti hem de krampon alim derken en baştan gitti

@Sirious New Star Soccer için eski sürümler (Android) | Uptodown bu linke girip 2.41 olan sürüm en gelişmiş oluo hata vermeyen sürüm bundan bi sonraki 3.00 var ama hata veriyo girip indirebilirsin sadece eski takimlar var o kadar 1 yılın sonunda bu tartışmayı sona erdiriyorum
Ben daha yeni kariyerim vardi onda denedim kariyerini kaybettiğin için uzgunum kusira bakma

Yeni konular

Geri
Yukarı