New Super Mario Bros Android'de hangi emulatör üstünden oynanabilir?

İşletim sistemi
Android
Hocam telefonum Oppo Reno 4 Lite bütün uygulamaları denedim Skyline'da dahil indirdiğim nsp de mi sıkıntı var anlamadım girmeden çöküyor. Sanırım telefonla alakalı bir problem var.
Farklı kaynaklardan denediniz mi? Eğer denemediyseniz deneyin olmazsa başka oyunlarıda deneyin. Eğer başka oyunları açıyorsa o ROM'da sıkıntı vardır, eğer açmıyorsa ya indirdiğiniz sitenin ROM'ları bozuktur telefonda sıkıntı olmasına pek ihtimal vermiyorum çünkü ben Tab A7 ile PS2 oyunlarının hepsini açıyordum grafik ayarlarını tablete göre yapıp.

Farklı kaynaklardan denemedim. Çünkü güvenilir kaynak bulmada zorlanıyorum. Çok bilgi birikimim olan bir yer değil. Ben ROM değilde ya telefondan ya da oyunun kendisiyle ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Egg emulatorde de mi kapattı açmadı mi ?
Sadece Egg de değil Yuzu'da da benzer hatayla karşılaştım oyunu başlatıyorum iki uygulamada da ana menüye atıyor tekrardan.

Farklı kaynaklardan denemedim. Çünkü güvenilir kaynak bulmada zorlanıyorum. Çok bilgi birikimim olan bir yer değil. Ben ROM değilde ya telefondan ya da oyunun kendisiyle ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Sadece Egg de değil Yuzu'da da benzer hatayla karşılaştım oyunu başlatıyorum iki uygulamada da ana menüye atıyor tekrardan.
Telefonundandir o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı