New World %60 İndirimde!

pexola

Kilopat
Daha fazla  
Steam'de bulunan New World oyunu %60 ile 340 TL'den 136 TL'ye düştü!
Diğer DLC paketleri de indirimde.

New World

photo_5830032992238681770_y.jpg

photo_5830032992238681769_y.jpg

Sebebini söyler misiniz? Oradan oraya MMO oynayan biriyim, grafikleri ve oyun yapısı hoşuma gitti, PvP önceliğim değil, yine de önermez misiniz?

Hocam oyun optimizasyon sorunlu, dünyası büyük ve oyunda binek yok görevlere ve şehirlere koşarak gitmeniz gerekiyor bu da eziyet fazla yeni başlamış oyuncu sayısı düşük olduğu için zor düşmanlara gelince oyun zehir oluyor.

Hocam oyun optimizasyon sorunlu, dünyası büyük ve oyunda binek yok görevlere ve şehirlere koşarak gitmeniz gerekiyor bu da eziyet fazla yeni başlamış oyuncu sayısı düşük olduğu için zor düşmanlara gelince oyun zehir oluyor.
Teşekkürler. Sistem ortalama veya üstü diyebilirim 60FPS bana yetiyor ama haritada yolculuk işi kafama takıldı. Sanırım tekrar satın almayı erteliyorum.

Sebebini söyler misiniz? Ordan oraya MMO oynayan biriyim, grafikleri ve oyun yapısı hoşuma gitti, PvP önceliğim değil, yine de önermez misiniz?
Önümüzdeki güncellemeyle binek gelecekmiş ama bence yine de oynanmaz. Black Desert öneririm. P2W istemiyorsan WOW, FF14 ya da ESO'ya bakabilirsin.

Önümüzdeki güncellemeyle binek gelecekmiş ama bence yine de oynanmaz. Black Desert öneririm. P2W istemiyorsan WOW, FF14 ya da ESO'ya bakabilirsin.
Teşekkür ederim. FF oyunlarını görselliği gereği itici buluyorum, japon oyunları diyebilirim. ESO hala ilgi çekici geliyor ama Skyrim dünyasını biraz unutmam lazım, Black Desert ve WOW P2W görünüyor. Her oyun biraz P2W Diablo yeni sezonu bugün çıkacak herhalde onun yanına TPS ya da FPS türünde bir oyun daha bakınıyorum uzun zamandır. ESO aldım duruyor başlamadım henüz, New World dünyası ve PvE'si için dikkatimi çekmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı