New World alınır mı?

Artık Online oyununlar beraber oynayacağın, arkadaş gurubu varsa zevkli oluyor, eğer yalnız oynayacaksan zevk alacağını düşünmüyorum. Belki Knight gibi item pazarına döner ticaret yaparım dersen onu bilemem.
Not: Ben oyunu hiç oynamadım, satın da almadım.

İncelemeleri okuduğumda pek iç açıcı değiller herkes sunuculardan şikayetçi.

Ben New World'u oynuyorum ve şu anda gayet zevkli sunucuları da artık düzelttiler bir sıkıntı yaşanmıyor sunucularda tek başınada kasılır ekip ile daha kolay kasılır tek sıkıntı benim için dash atarken lag giriyor gibi görüntü oluyor nadiren ve binek olmaması biraz zorluyor ama gelir gibime geliyor ve 109TL'yi tek seferlik veriyoruz yani aylık olmamasıda türkler için gayet iyi olmuş almanızı öneririm.

Ben New World'u oynuyorum ve şu anda gayet zevkli sunucuları da artık düzelttiler bir sıkıntı yaşanmıyor sunucularda tek başınada kasılır ekip ile daha kolay kasılır tek sıkıntı benim için dash atarken lag giriyor gibi görüntü oluyor nadiren ve binek olmaması biraz zorluyor ama gelir gibime geliyor ve 109TL'yi tek seferlik veriyoruz yani aylık olmamasıda türkler için gayet iyi olmuş almanızı öneririm.
Hocam ülkede CoD Multiplayer bilen var mıydı ya :D

Aktif oynuyorsan ekler misin?

Hocam ülkede CoD multiplayer bilen var mıydı ya :D

Aktif oynuyorsan ekler misin?

Bıraktım artık maalesef Türkiye'de para yetişmiyor CoD cw alacaktım yine arttı Vanguard almaya çalışıyoruz yine artıyor dolar o yüzden şu anlık oynamıyorum anca bedava günlerde bayağı bir oynuyorum şimdilik BO3 devam :D anca yılbaşını bekleyeceğim artık o gün hediye olarak alabilirim tek.

Yeni konular

Geri
Yukarı