New World alınır mı?

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Muğla
Arkadaşlar Steam'de oyunu almak üzereyim aslında iade de edebilirim ama pek fazla boş alanım yok FIFA 22'yi silmem gerekiyor. Sizce değer mi genelde MMO oyunları oynarım ama en az 300-400 saat verebileceğim bir oyun mu? Oynayanlar ufak ipuçları vererek oyun hakkında bilgi verirse sevinirim. Yapay zeka nasıl? Oyuncular arası savaş var mı yoksa PvE şeklinde bir oyun mu? Videoları izledim ama pek anlayamadım. İşten sonra günde birkaç saat oynamak istiyorum. Bannerlord II yerine Deluxe Edition almayı düşünüyorum boşa gitsin istemiyorum genelde oyuna takılıp çözmeye çalışıp iade etmeyi unutuyorum.

Ben oyunu ilk çıkışında yaklaşık 50 saat oynadım. Server sıkıntısı geçtiyse her türlü oynanabileceğini düşünüyorum. Moblar çok saçma doğuyor öyle bir problemi var. PvE kısmını şahsen ben de 50 saatte keşfedemedim.

Ben oyunu ilk çıkışında yaklaşık 50 saat oynadım. Server sıkıntısı geçtiyse her türlü oynanabileceğini düşünüyorum. Moblar çok saçma doğuyor öyle bir problemi var. PvE kısmını şahsen ben de 50 saatte keşfedemedim.
Yani söylemek istediğim şu oyunda hafiften bir wow havası var ama PvE mi yoksa diğer oyuncularla da savaşabiliyor muyuz?

Bu aralar çok fazla yayıncının oynadığını görüyorum çok ilgimi çekti. Ryzen 5 3500U 16 GB RAM Vega 8 2GB ile oynayabilir miyim sizce?
Oynayabileceğinizi sanmıyorum :/ Oynasanız bile çok akıcı bir deneyim yaşayamayabilirsiniz. Ben 3050 TI ve R7 5800H ile oynadım ortalama bir performans alabildim.

Oynayabileceğinizi sanmıyorum :/ Oynasanız bile çok akıcı bir deneyim yaşayamayabilirsiniz. Ben 3050 TI ve R7 5800H ile oynadım ortalama bir performans alabildim.
Hocam optimizasyonu kötü mü yani? Çünkü FIFA 22’yi 60 FPS oynuyorum. Düşük ayarlarda RDR2’de 35 FPS civarında almıştım ilk aldığımda.

Sizin gibi konu açtım ve almaya karar verdim aldım ama kısaca çöp. Agresif yaratıklar geçerken bile takılıyor 12 lwlim, 6 seviye kurt bile zor oluyor dodgelenmiyor. Fast travel rezalet. Mob çok az, skil yok denecek kadar az. Her şey craft üzerine kurulu en basit yay kullanmak için ok bile craft etmeniz lazım. Optimasyonda çöp. Kısacası koca bir para israfı bence almayın.

Geri
Yukarı