New World itemler arkadaşa nasıl atılır?

Negan86

Hectopat
Daha fazla  
New World'e başladık arkadaşım ile ve ona lazım olan şeyler bende var, ama ona atma yöntemini bir türlü bulamadım, yoksa öyle bir mekanizma yok mu? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Acayip sardı beni, biraz aynı şeyleri tekrarladığın oluyor ama büyük yapılarda geçen savaşlar epey eğlenceli oluyo, bir kaç arkadaşla birlikte olursan kaybetmiyorsunuz zaten gayet eğlenceli.

Acayip sardı beni, biraz aynı şeyleri tekrarladığın oluyor ama büyük yapılarda geçen savaşlar epey eğlenceli oluyo, bir kaç arkadaşla birlikte olursan kaybetmiyorsunuz zaten gayet eğlenceli.
Teşekkür ederim cevabın için :D
  • Press Esc while in-game
  • Click the Online button to open the Social tab
  • Select the friend who you want to give the item to
  • Click the Trade button – this will initiate the trade. Your friend should accept
  • Drag the items you want to give into the box on the top right under “Send”
  • Click the Lock In button when you are finished (your friend should click Lock In, too)
  • Click Trade to finalize

Böyle bir bilgi buldum. İngilizcen varsa böyle bi dene istersen. Yoksa ben türkçelerini yazayım

Teşekkür ederim cevabın için :D
  • Press Esc while in-game
  • Click the Online button to open the Social tab
  • Select the friend who you want to give the item to
  • Click the Trade button – this will initiate the trade. Your friend should accept
  • Drag the items you want to give into the box on the top right under “Send”
  • Click the Lock In button when you are finished (your friend should click Lock In, too)
  • Click Trade to finalize

Böyle bir bilgi buldum. İngilizcen varsa böyle bi dene istersen. Yoksa ben türkçelerini yazayım
Anladım saol, teşekkür ederim deneyeceğiz.

2 dupe dalgası olmuş kisi bası 1m dupe yapmislar onun icin pazar kapalı.biz bu amazonu gozumuzde cok buyutmusuz bosmus bunun ici.
Amazon, oyun yapmayı becerebilen bir firma değil zaten. Riot'un mmosu çıkana kadar idarelik oynuyorum ben. Oyunu oynayacaklara da tavsiyem bu oyunu hiçbir şekilde ciddiye almayıp sakin vakit geçirmek amacıyla oynamalarıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı