New World - Klan ve oyun arkadaşı

Ben de almayı düşünüyorum ama Lost Ark çıkınca New World'deki oyuncu sayısı azalır mı diye korkuyorum. :(
Elyon'un çıkmasına 10 gün kaldı. Lost Ark çıkmadan insanlar Elyon'a da akın edebilirler. Çünkü Elyon bedava. Ben şahsen ikisini de bekliyorum.

Elyon'un çıkmasına 10 gün kaldı. Lost Ark çıkmadan insanlar Elyon'a da akın edebilirler. Çünkü Elyon bedava. Ben şahsen ikisini de bekliyorum.

Bedava oyundan kaçacan.
+ Avrupa'da bedava oyunlar sevilmez. Oyun dediğin MMORPG oynuyorsan ya aylık ücretini verirsin ya da bir kere alırsın tam alırsın.
Diğer türlü P2W olur Kore tarzı oluyor Avrupalılar pek sevmez.
Elyon paralı çıkacaktı ama New World çok hypeli çıktığı için bedava çıkacak pek bir şey beklemeyin bence o oyundan.

Bedava oyundan kaçacan.
+ Avrupa'da bedava oyunlar sevilmez. Oyun dediğin MMORPG oynuyorsan ya aylık ücretini verirsin ya da bir kere alırsın tam alırsın.
Diğer türlü P2W olur Kore tarzı oluyor Avrupalılar pek sevmez.
Elyon paralı çıkacaktı ama New World çok hypeli çıktığı için bedava çıkacak pek bir şey beklemeyin bence o oyundan.
Bedava olması kötü olduğu anlamına gelmez. Sadece bu tarz oyunlarda karakteri geliştirmek daha zordur ama eğlenceli de olabiliyor. Bunun en büyük örneği Path Of Exile.

konu 2021 yılında kalmış tekrar hortlatıyorum aaru serverındayım yeni başladım 2 haftalık oyuncuyum yardımcı olabilecek var mı gear score:695 yapabildim

Yeni konular

Geri
Yukarı