New World oynanır mı?

Günümüzde ki MMORPG oyunlarını sevmeyenler için biçilmiş kaftan bir oyun aslında New World. Biraz daha şans verseydiniz keşke. Ben de aynı şekilde BDO vb. gibi MMORPG'leri hiç sevmem. New World bana ilaç gibi geldi. Oyunun tadını çıkarta çıkarta oynayın. Görev peşinde koşarken bir yandan ağaç kesin, ot toplayın, craft yapın falan çok güzel geçiyor zaman aslında.

Açıkçası oyunu satın almadan önce hiç videosunu izlemedim. Belki de bu yüzden farklı beklentilere girdim. Yani demek istediğim biraz erken davranmış olabilirim iade ederek ama bana uygun bir oyun olup olmadığını bile bilmiyorum. Sizce benim gibi PVE ve oyun içi ticaret seven birisine uzun vade de hitap eden bir oyun mu? Ona göre yeniden alıp şans vereceğim.

Son düzenleme:
Açıkçası oyunu satın almadan önce hiç videosunu izlemedim. Belki de bu yüzden farklı beklentilere girdim. Yani demek istediğim biraz erken davranmış olabilirim iade ederek ama bana uygun bir oyun olup olmadığını bile bilmiyorum. Sizce benim gibi PvE ve oyun içi ticaret seven birisine uzun vade de hitap eden bir oyun mu? Ona göre yeniden alıp şans vereceğim.

Vallahi ben şu an gayet keyifli bir şekilde oyunda vakit geçiriyorum bana iyi geldi uzun zamandır MMORPG tarzı oyun bakıyordum. 44 Level oldum şimdilik memnunum.

Vallahi ben şu an gayet keyifli bir şekilde oyunda vakit geçiriyorum bana iyi geldi uzun zamandır MMORPG tarzı oyun bakıyordum. 44 Level oldum şimdilik memnunum.

Biraz önce oyunu yeniden satın aldım. Bu sefer oynayış tarzımı değiştirip deneyeceğim. Umarım zevk alırım çünkü MMORPG'ye son 10 yıldır hasret kaldım diyebilirim. Son oynadığım oyun Silkroad Online'dı. 😄

Biraz önce oyunu yeniden satın aldım. Bu sefer oynayış tarzımı değiştirip deneyeceğim. Umarım zevk alırım çünkü MMORPG'ye son 10 yıldır hasret kaldım diyebilirim. Son oynadığım oyun Silkroad Online'dı. 😄
Oyunun en güzel noktası zaten PVP'ye zorunlu tutmaması. Oyunu Single Player oyun gibi oynayabiliyorsunuz. Hiçbir görevi; "2 kişi şuraya gidin şunu yapın" şeklinde bir görev yok oyunda mesela. PVP yapmak zorunda değilsin, yaparsan güzel ödüller veriyor ama yapmazsan da hiçbir şey kaybetmiyorsun. Oyunun sonuna kadar PVE ile hatta ağaç keserek, balık tutarak, madenlere girerek evinizde vakit geçirerek bile oyunu oynayabilirsiniz uzun zamanlar.

Bende Silkroad, Knight Online zamanından kalmayım ama bu oyun güzel geldi bana :)
Oyunun en güzel noktası zaten PvP'ye zorunlu tutmaması. Oyunu Single Player oyun gibi oynayabiliyorsunuz. Hiçbir görevi; "2 kişi şuraya gidin şunu yapın" şeklinde bir görev yok oyunda mesela. PvP yapmak zorunda değilsin, yaparsan güzel ödüller veriyor ama yapmazsan da hiçbir şey kaybetmiyorsun. Oyunun sonuna kadar PvE ile hatta ağaç keserek, balık tutarak, madenlere girerek evinizde vakit geçirerek bile oyunu oynayabilirsiniz uzun zamanlar.

Oyunu yeni yeni çözmeye başlıyorum, tek başıma 45 levele geldim. Boardlardaki görevleri yapıyorum bol bol :)

Yeni konular

Geri
Yukarı