Newegg güvenilir mi?

Guvenilir ama gumruk işleri sıkıntılı biraz. Bulaşması önermem.
Hocam newegg'den son zamanlarda alışverişiniz oldu mu? Ne kadar sürüyor gelmesi ürünlerin? Bu son zamanlarda gümrük çok sıkıntılı bir halde. Ne kadar süreceğini merak ediyorum.

Hocam newegg'den son zamanlarda alışverişiniz oldu mu? Ne kadar sürüyor gelmesi ürünlerin? Bu son zamanlarda gümrük çok sıkıntılı bir halde. Ne kadar süreceğini merak ediyorum.
Ben İ5 9400f ASRock B365M Pro4 ve G.SKILL Aegis 2666 Mhz 8gb ram almıştım yanlis hatirlamiyorsam ayın Martın 23ünde almıştım. 2 nisanda gelmişti. gümrük için falan hiç rahatsız etmediler.

Amazon Almanya varken Newegg'den kart alınmaz. Ayrıca amazon daha ucuz. Bu kart 4720 TL'ye buraya geliyor.
Amazon.de ise her şey dahil (vergi +kargo) 4389 TL. 5-7 gün içinde teslim ediliyor. Ayrıca avrupa ürün olduğu için büyük ihtimalle Türkiye servisi tarafından 1 yıl garanti altında olur.

Amazon Almanya varken Newegg'den kart alınmaz. Ayrıca amazon daha ucuz. Bu kart 4720 TL'ye buraya geliyor.
Amazon.de ise her şey dahil (vergi +kargo) 4389 TL. 5-7 gün içinde teslim ediliyor. Ayrıca avrupa ürün olduğu için büyük ihtimalle Türkiye servisi tarafından 1 yıl garanti altında olur.

Yok artık. Bu gerçekten vergi dahil fiyatsa bizi iyi kazıklıyorlar.

Yok artık. Bu gerçekten vergi dahil fiyatsa bizi iyi kazıklıyorlar.
Amazon.de sitede yazan fiyattan vergi indirimi yapıp ( gümrük birliği) Türkiye’nin aldığı vergiyi ekliyor. Evet bu nedenle hemen hemen orada yazan fiyata alıyorsunuz.
Ben bunu her fırsatta dile getiriyorum, bizi iyi kazıklıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı