Newegg RTX 2080Ti Siparişi

patito

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun,Türkiye
Geçen gün Newegg'de Evga Geforce RTX 2080Ti XC Gaming gördüm vergiler ile birlikte 6626 TL diyordu. Satıcı ise Newegg idi. Bu konu ile ilgili 3 sorum olacak.
1.Newegg'den alışveriş yapan varsa vergiler ile birlikte hesaplanan fiyat doğru mu yoksa daha fazla vermek gerekebiliyor mu?
2. Gümrükte sorun çıkartıyor mu?
3.Evga Geforce RTX 2080Ti XC Gaming 2 adet fana sahip bundan dolayı çok ısınıyor mu? Eğer bu kartı kullanan birisi varsa ve de cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleme:
Bende oradan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Firma uluslararası düzeyde tanınan ve bilinen bir firma. Vergi hesaplamaları doğrudur diye düşünüyorum. Siparişler FedEx ile geliyor paketleme de çok güzel. Ayrıca Evga'nın uluslararası garantisi olduğu söyleniyor ve Newegg ürünleri adınıza faturalıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan bakabilirsin.
Onun dışında gümrükte sıkıntı çıkmaz sen uğraşmazsın direk G.V ile birlikte alırsın kapına kadar gelir :)

Birinci sorunuza cevaben fiyatlar doğru, ancak bankanız %1-1,5 civarında komisyon alır. Gümrükte eskisi gibi sorun yaşanmıyor, kendim daha önce alışveriş yapmıştım. Sorunsuz bir şekilde ürünüm gelmişti. Bu forumda birkaç gündür Newegg'den ekran kartı siparişi verip te siparişi sonradan iptal edilenleri okumuştum. Eğer sizinki iptal edilmezse iyi. Çünkü şu sıralar ekran kartları en ucuz burada. Üçüncü sorunuzun cevabını bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı