Newegg sitesi güvenilir mi?

MertRuil

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, Newegg sitesinden MSI GeForce RTX 3070 Gaming X Trio almak istiyorum, fakat site güvenilir mi emin değilim. Türkiye fiyatlarına göre çok daha uygun daha önceden ekran kartı alan var mı? Gümrük'te takılma veya vergi işlemlerinde sorun yaşayan var mı? Geri dönüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhabalar, Newegg sitesinden MSI GeForce RTX 3070 Gaming X Trio almak istiyorum, fakat site güvenilir mi emin değilim. Türkiye fiyatlarına göre çok daha uygun daha önceden ekran kartı alan var mı? Gümrük'te takılma veya vergi işlemlerinde sorun yaşayan var mı? Geri dönüşleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Evet bende merak ediyorum bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi şu an stokta gözükmüyor ama hangi modele baktınız acaba.

Güvenilir.

Site HB gibi açık pazarların olduğu güvenli bir yer. Bir problem yaşamazsınız fakat alacağınız ürün için son ödeme yerine kadar gidin bazen son kısımda ek kargo, vergi gibi şeyler çıkabiliyor.

Sonradan gördüm kusura bakmayın stoğa eklenicektir fakat daha önce alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olursa daha bilgili olabiliriz kaç güne gelir vs gümrükte takılır mı? Fiyatlar gerçekten çok uygun.

Evet bende yurtdışından ekran kartı alan var mı merak ettiğim için konuyu açtım çünkü Türkiye'de 10bin civarı ama Newegg'te vergiler ve kargo fiyatı dahil 6.300 küsur.
Site HB gibi açık pazarların olduğu güvenli bir yer. Bir problem yaşamazsınız fakat alacağınız ürün için son ödeme yerine kadar gidin bazen son kısımda ek kargo, vergi gibi şeyler çıkabiliyor.

Şu an sonuna kadar gidemiyorum alacağım ürün stokta görünmüyor.

Geri
Yukarı